سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
علاءالدین بروجردی
بروجردی در واکنش به نامه ظریف به وزیر خارجه آمریکا؛

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نامه ظریف خطاب به مقامات آمریکایی و تهیه لیستی از مطالبات ایران، گفت: اعلام مواضع جمهوری اسلامی با صراحت از وظایف قانونی وزیر امور خارجه کشور است.
حسن نوروزی
نوروزی مطرح کرد:

عضو فراکسیون حج و زیارت مجلس به تشریح مجازات های سنگین کشور عربستان برای حجاجی که اقدام به وارد کردن دارو می کنند، پرداخت.
پروانه مافی
مافی:

عضو کمیسیون شوراهای مجلس، تاکید کرد: برگزاری تجمع در محلات تعیین شده محدود به احزاب و اصناف نیست و مردم عادی هم می‌توانند نسبت به برگزاری تجمع اقدام کنند.
مجید کیان پور
کیان پور:

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به کسری بودجه صنعت ریلی کشور، گفت: می توان پروژه تعریف کرد و در بازار سرمایه از طریق فروش سهام پروژه، انتشار اوراق و استفاده ازسرمایه های خرد و... منابع مالی برای اجرا آن را تامین نمود.
علی بختیار
بختیار در واکنش به تصمیم سعودی‌ها برای افزایش تولید نفت اوپک؛

عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از تصمیمات عربستان در نشست اوپک، گفت: سعودی‌ها نمی‌توانند با روسیه به به عنوان کشور غیرعضو اوپک در مورد تولیدات نفتی توافق کنند.
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی آخرین نشست ستاد متبوعش را تشریح و از برگزاری جلسات این ستاد به صورت منظم هر دو هفته یکبار خبر داد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی مجلس، معتقد است: جمعیت کیفری بسیار سبب عدم کنترل و نظارت بر زندان‌ها شده لذا کاهش عناوین مجرمانه باید در اولویت قانونگذاری و احکام قضات قرار گیرد.
سرهنگ جبارزاده از افزایش دو برابری اعمال قانون برای موتور سیکلت‌ های متخلف از ابتدای سال 97 تاکنون خبر داد.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه 25 درصد نیروهای مطالبات خرید خدمات آموزشی‌ها پرداخت نشده، افزود: این افراد مراجعات بالایی به نمایندگان مجلس دارند.
شهاب نادری
نادری:

سازمان میراث فرهنگی و بانک مرکزی به فوریت برای رفع معضل تبدیل ارز گردشگران خارجی اقدام کنند

نایب رئیس فراکسیون گردشگری مجلس خواستار آن شد که سازمان میراث فرهنگی به همراه بانک مرکزی به صورت فوری برای تبدیل ارز گردشگر تصمیات لازم را گرفته و اقدامات مورد نیاز را انجام دهند.

جلیل رحیمی جهان آبادی
رحیمی جهان آبادی:

تبدیل بخش صالح آباد به شهرستان بیش از 4 ماه پشت در دولت برای تصویب است

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی، مجلس گفت: پس از مشکلی که در شهرستان کازرون ایجاد شد بخش ها و مناطقی همانند صالح آباد که استحقاق ارتقا داشته و هیچ چالشی ندارند پشت دستورکار دولت مانده  است.

غلامرضا کاتب
کاتب مطرح کرد:

تنقیح قوانین، اصلاح نظارت و روند بررسی طرح و لوایح در دستور کار کمیسیون تدوین آیین نامه مجلس

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به محور فرمایشات رهبری در دیدار با نمایندگان، گفت: تنقیح قوانین، تعیین اولویت‌ها، اصلاح نظارت بر اجرای قوانین و اصلاح روند بررسی طرح و لوایح در دستور ک...

رمضانعلی سبحانی فر
سبحانی فر:

باز شدن سایت‌های ثبت‌نام شرکت‌های خوردوسازی داخلی باعث کاهش قیمت خودور شد

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به تشریح علل کاهش قیمت خودرو در روزهای اخیر پرداخت و گفت: باز شدن سایت‌های ثبت‌نام شرکت‌های خوردوسازی باعث کاهش قیمت خودور شد.

حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی
ذوالقدر:

خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی در فضایی آرام و شاد به تشویق تیم ملی پرداختند/ تجربه موفق حضور خانوادگی در ورزشگاه‌ها تکرار شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: خانواده ها در فضایی آرام و شاد، سالم و به تشویق ملی پوشان نشستند.

قاسم احمدی لاشکی
احمدی لاشکی:

آموزش و پرورش واژه تجمیعی در قانون اصلاح تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف را تعریف کند

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص عدم به کارگیری آموزشیاران نهضت سوادآموزی به بهانه مشخص نبودن تعریف دقیقی از واژه تجمیعی در قانون اصلاح تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف، گفت: تعریف وا...

کوروش کرم پور
کرم پور:

نمایندگان 4 شهرستان فارس راضی به انتقال پتروشیمی ها به عسلویه نیستند/قرارگاه خاتم و ستاد اجرایی فرمان امام باید پیشنهادهای جایگزین ارائه دهند

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: نمایندگان 4 شهرستان فیروزآباد، جهرم، داراب و فسا به هیچ وجه راضی به انتقال طرح احداث پتروشیمی های این شهرها به عسلویه نیستند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
جعفرزاده ایمن‌آبادی تاکید کرد:

ایجاد اشتغال به ارزان‌ترین قیمت از طریق صنایع‌دستی/صنایع‌دستی به دلیل عدم برندسازی بازار فروش ندارد

عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه با 50میلیون تومان از طریق صنایع‌دستی شغل ایجاد می‌شود که در قیاس سایر بخش‌ها عدد بسیار پایینی است، گفت: صنایع‌دستی با وجود کیفیت بالا اما به دلیل نداشتن بسته‌بندی ...

علی اکبری در نشست اعضای هیئت مدیره خبرگزاری خانه ملت
اکبری:

اقدامات دولت در زمینه برچسب‌گذاری محصولات تراریخته کفایت نمی‌کند/ دلالان سود بیشتری دریافت می‌کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: دولت اقداماتی در زمینه نظارت بر واردات محصولات تراریخته و برچسب گذاری آنها انجام داده است؛ اما کفایت نمی‌کند.

خوشحالی مردم پس از پیروزی تیم ملی ایران در مقابل مراکش در جام جهانی روسیه

نمایندگان مجلس در راه ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی فوتبال "ایران – اسپانیا"

به دنبال تلاش‌های بسیار برخی از نمایندگان مجلس برای موافقت با پخش بازی‌های فوتبال جام‌جهانی ایران در ورزشگاه آزادی، خانواده‌ها می‌توانند امشب بازی‌ فوتبال "ایران – اسپانیا" را در این ورزشگاه به تماش...

دیدار سید مهدی فرشادان با سفیر لهستان در تهران
فرشادان در دیدار با سفیر لهستان:

نبود برجام به معنی عدم ثبات بیشتر و بروز تهدیدات جدید در خاورمیانه است

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران - لهستان در دیدار با سفیر لهستان گفت: نبود برجام به معنی عدم ثبات بیشتر و بروز تهدیدات جدید در خاورمیانه است.

جلال میرزایی
میرزایی‎‌:

نشست ژنو بیانگر قدرت بازیگرانی همچون ایران برای حل مناقشه سوریه است

عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد نشست ژنو در خصوص حل مناقشه سوریه، بیانگر قدرت بازیگران منطقه مانند ایران، ترکیه و روسیه است.

ابراهیم رضایی
رضایی اظهارکرد:

رابطه پذیرش FATF و تحریم سپاه پاسداران چیست؟/چرا گروه ویژه اقدام مالی حق شرط را نمی‌پذیرد؟

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پذیرش تعهدات گروه ویژه اقدام مالی خودتحریمی است.


محمداسماعیل سعیدی
سعیدی مطرح کرد؛

اصولگرایان باید به اجماع نظر نخبگان باز گردند / دوره شیخوخیت به پایان رسیده است

عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اصولگرایان باید برای انتخابات ریاست جمهوری دور سیزدهم کاندیدایی را معرفی کنند که برای مسائل کشور به ویژه مشکلات اقتصادی برنامه ای مدون و منطقی داشته ب...

فیلم
پربازدیدها
گزارش تصویری
خارج از دستور
حمایت از تیم ملی فوتبال
پیروزی تیم ملی فوتبال دلچسب بود اما مهمتر از آن، فرصت تماشای این مسابقه و ظهور و بروز خوشحالی حاصل از برد آن به صورت ملی و دسته جمعی بود؛ با این وجود تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از ضرورت فضادهی بیشتر و اعتماد به مردم می‌گویند.