لوگو
نماینده پلدختر:
جمعه 29 مرداد 1389 ساعت 13:59

پیام اصلی هدفمندکردن یارانه‌ها،اصلاح الگوی مصرف است


**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: اصلاح الگوی مصرف در سطح جامعه پیام اصلی هدفمندکردن یارانه‌هاست.

علی‌اکبر کاییدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب افزود: قانون هدفمندکردن یارانه‌ها گامی موثر در جهت تحقق عدالت اجتماعی است.

وی ادامه داد: قانون هدفمندکردن یارانه‌ها نشانگر همسویی دولت با مردم در جهت رفع محرومیت و طرحی عادلانه در مسیر خدمت به اقشار ضعیف جامعه است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس، شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی در زمینه هدفمندکردن یارانه‌ها را مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: کشور در آستانه یک جراحی اقتصادی بزرگ است، و در این راستا اطلاع‌رسانی و تشریح این طرح در بین مردم باید نهادینه شود.

کاییدی با تاکید بر فراموش نکردن اصلاح الگوی مصرف گفت: همه باید در سال 89 با همت و تلاش مضاعف برای فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف و عملیاتی کردن آن در تمامی سطوح جامعه گام بردارند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس بر لزوم درک روشن جامعه از طرح هدفمندکردن یارانه‌ها تاکید کرد و اذعان داشت: هدفمند کردن یارانه‌ها نشانه دغدغه دولت و شجاعت آن در محرومیت‌زدایی از آحاد جامعه است.

وی افزود: با حمایت، همدلی و همراهی مردم بدون هیچ دغدغه‌ای این طرح اجرا خواهد شد که با اجرای آن، فرهنگ صحیح اصلاح الگوی مصرف در تمامی سطوح نهادینه خواهد شد.