لوگو
امیدوار رضایی با یادآوری هشدار مجامع ورزشی به وزارت ورزش و جوانان :
یکشنبه 14 آبان 1391 ساعت 11:27

سازمان‌های بین‌المللی به دنبال مچ‌گیری نیستند


معاون قوانین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان هم به قوانین مصوب مجلس و هم به قوانین بین‌المللی باید توجه کند، گفت: سازمان‌های بین‌المللی به دنبال مچ گیری نیستند.

امیدوار رضایی میرقائد در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه  وزارت ورزش و جوانان نباید نسبت به هشدارهای مجامع بین‌المللی ورزشی جهان بی‌تفاوت باشد، گفت: وزارت ورزش هم به قوانین مصوب مجلس و هم به قوانین بین‌المللی باید توجه کند.

 معاون قوانین مجلس شورای اسلامی، افزود: بعد از نامه‌های هشدار آمیز فیلا و کمیته ملی المپیک به تهران، این توجه باید بیشتر از همیشه باشد و مجلس هم باید با تذکرات به موقع خود مراقب باشد تا برای ورزش کشور مشکلی به وجود نیاید.

وی با یادآوری تشکیل کمیته‌ای از سوی وزیر ورزش و جوانان برای اصلاح اساسنامه فدراسیون‌ها، گفت: قراراست تا با عمل به توصیه‌های مجامع بین‌المللی ورزشی، اساسنامه فدارسیون‌ها هر چه زودتراصلاح و تلاش شود تا با تعامل با نهادهای بین‌المللی مشکلات و موانع حل شود.

عضو فراکسیون ورزش در مجلس هشتم، با تاکید بر اینکه تلاش مدیران ورزشی باید در جهت اجرای قوانین نهادهای بین‌المللی باشد، گفت: وزارت ورزش هر چه زودتر اصلاحات به عمل آمده را به سازمان‌های بین‌المللی اعلام کند.

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه سازمان‌های بین‌المللی به  دنبال مچ گیری نیستند، تصریح کرد: اگر تعامل با فیفا و فیلا خوب شود و ایران اطلاع رسانی به موقعی داشته باشد مسائل بین ما و آنها حل می شود.

کمیته ملی المپیک چندی پیش طی نامه‌ای هشدار آمیز به وزارت ورزش و جوانان انجام هرگونه انتخابات را تا زمان اصلاح اساسنامه ممنوع اعلام کرده بود./

پایان پیام