لوگو
جعفری از جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبرداد:
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 18:21

بررسی وضعیت آموزش پزشکی با حضور سرپرست وزارت‌بهداشت


عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از حضور حسن طریقت‌منفرد سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اسکندر مؤمنی فرمانده راهنمایی و رانندگی کشور در نشست امروز خبر داد و گفت:‌ در نشست امروز وضعیت آموزش پزشکی و وضعیت جاده‌های کشور مورد بررسی قرار گرفت.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار نشست امروز (یکشنبه 29 بهمن) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در بخش نخست جلسه امروز کمیسیون، اخبارهای مربوطه به حوزه آموزش بررسی شد.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری ارائه گزارشی درباره سفر هیأت پارلمانی ایران به کشور پاکستان، افزود: در نشست امروز، من گزارشی را درباره دیدار با رؤسای دانشگاه‌های این کشور و دو کنفرانس مرتبط با حوزه آموزش ارائه کردم.

وی از حضور حسن طریقت‌منفرد سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد و گفت: در این نشست وضعیت رشته‌های پزشکی، کیفیت آموزش، نحوه انتقال دانشجویان خارج کشور به داخل در حوزه پزشکی و وضعیت نیروهای متخصص پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با یادآوری حضور اسکندر مؤمنی فرمانده راهنمایی و رانندگی کشور در نشست امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: در این نشست مؤمنی از وضعیت کنونی این ارگان، وضعیت جاده‌ها و کیفیت وسایل نقلیه گزارشی ارائه داد./

پایان پیام