لوگو
طاهری با تشریح جلسه کمیسیون مشترک:
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 17:21

ایرادات 13 ماده از طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر اعاده شده از سوی شورای نگهبان رفع شد


عضو کمیسیون مشترک فرهنگی و قضایی در بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: از 24 ماده این طرح، 13 ماده تا کنون بررسی و ایرادات آن برطرف شد.

سید علی طاهری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه کمیسیون مشترک فرهنگی و قضایی در بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: این جلسه عصر امروز (یکشنبه، 21 دی ماه) با حضور اعضای کمیسیون مشترک و نجات الله ابراهیمیان عضو حقوقدان شورای نگهبان تشکیل شد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از 24 ماده طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر 13 ماده تا کنون بررسی و ایرادات آن برطرف شد.

وی افزود: برخی از مواد این طرح اشکالات لغوی داشت که برطرف شد و برخی دیگر ایرادات محتوایی بود که با مشورت عضو حقوقدان شورای نگهبان، ایرادات آن نیز رفع شد.

عضو کمیسیون مشترک فرهنگی و قضایی در بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی که دستورکار این هفته کمیسیون از قبل مشخص شده است هنوز معلوم نیست جلسه بعدی برای بررسی ادامه ایرادات این طرح چه زمانی برگزار شود./

پایان پیام