سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مطهری:

حفظ وحدت کلمه مهمترین اولویت اصولگرایان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس مهمترین اولویت اصولگرایان و همه گروه‌های سیاسی کشور را حفظ وحدت کلمه دانست و گفت: وحدت همراه با حفظ اصول بر هر امر دیگری ترجیح دارد.
یکشنبه 24 مرداد 1389 ساعت 10:02

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس، با اشاره به مهمترین اولویت‌های حال حاضر جریان اصولگرایی، اظهارداشت: بدیهی است که اولویت ‌اول اصولگرایان و بلکه همه گروه‌های سیاسی کشور حفظ وحدت کلمه است اما وحدت زمانی خوب است که اصول نیز حفظ شود.

وی با بیان اینکه اگر اصول و مبانی توسط یک طرف زیر پا گذاشته شده و به سایر افراد گفته شود که به دلیل شرایط ویژه کشور از جمله تحریم‌های اقتصادی، اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و مسئله انرژی هسته‌ای سکوت کرده و کوتاه آیند، درست نیست، تصریح‌کرد: اختلافی که موجب اصلاح امور شود بر چنین وحدتی ترجیح دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه وقتی رئیس‌جمهور می‌گوید من این قانون را قانون نمی‌دانم و اجرا نمی‌کنم، مجلس نمی‌تواند به بهانه وحدت در شرایط ویژه کشور سکوت کند و از حقوق مردم دفاع نکند، متذکرشد: رئیس دفتر رئیس‌جمهور سخنی را مطرح می‌کند که می‌تواند منشاء انحراف انقلاب شود و نمی‌توان گفت به خاطر وحدت، همه ساکت باشند چرا که سکوت در چنین مواقعی خیانت است و انتقاد، اعتراض و فریاد در چنین مواقعی خدمت به حساب می‌آید.

وی بر همین اساس شرایط ویژه کشور را فرصت خوبی برای قانون‌گریزی و مطرح کردن نظریاتی دانست که موجب انحراف در انقلاب می‌شود و افزود: نباید این فرصت را به قانون‌گریزان داد، مردم باید به این رشد اجتماعی و سیاسی برسند که در شرایط ویژه نیز تنش‌ها، انتقادها و اقدامات قانونی را که منجر به اصلاح امور می‌شود به آسانی تحمل کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000