سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

آغاز به کار نیروگاه بوشهر نشانه اقتدار ایران است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که آغاز به کار نیروگاه بوشهر نشانه اقتدار و توانمنی جمهوری اسلامی ایران است گفت: با آغاز به کار این نیروگاه، غنی سازی اورانیوم توسط ایران متوقف نخواهد شد.
یکشنبه 24 مرداد 1389 ساعت 12:02

حسین ابراهیمی در گفت و گو با ایرنا با بیان این که راه اندازی نیروگاه بوشهر، غنی سازی را متوقف نمی کند گفت: ایران نیازمند نیروگاه های متعددی است و ایران غنی سازی اورانیوم را برای این نیروگاه ها نیاز دارد.

وی با بیان این که راه اندازی 20 نیروگاه در آینده مصوب مجلس شورای اسلامی است، تاکید کرد که دانشمندان و متخصصان ایرانی برای راه اندازی این نیروگاه ها به سوخت نیاز دارند و این خومان هستیم که سوخت را تولید می کنیم.

وی اظهار داشت که غنی سازی اورانیوم صلح آمیز جز حقوق تمامی کشورهاست و هیچ منعی برای کشورها در این زمینه وجود ندارد.

ابراهیمی با اشاره به این که راه اندازی نیروگاه بوشهر نشانه توانمندی، پیشرفت و اقتدار علمی کشورمان است بیان کرد که راه اندازی این نیروگاه نشان می دهد که هیچ تحریمی نمی تواند مانع ایران برای رسیدن به قله های پیشرفت و فناوری باشد.

کاخ سفید مدعی شده است آمادگی ایران برای راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر با کمک روسیه نشان می دهد تهران نیازی به غنی سازی اورانیوم ندارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000