هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مخالفت نمایندگان با یک فوریت طرح اصلاح قانون واگذاری منابع ملی به شهرداری چابهار

سرویس صحن
**نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح الحاق یک تبصره به قانون واگذاری دو هزار هکتار از منابع ملی شده اطراف چابهار به شهرداری چابهار مخالفت کردند.
یکشنبه 24 مرداد 1389 ساعت 12:17

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی وز یکشنبه 24 مرداد ماه یک فوریت طرح الحاق یک تبصره به قانون واگذاری دو هزار هکتار از منابع ملی شده اطراف چابهار به شهرداری چابهار مورد بررسی نمایندگان قرار گرفت و نهایتا به تصویب نرسید.

بنابراین طرح که به امضای 36 نفر از نمایندگان مجلس رسیده بود، با لاحاق یک تبصره به قانون مذکور،  به شهرداری چابهار اجازه داده می شد با تصویب شورای شهر چابهار در مقابل دریافت قیمت روز زمینهایی که به صورت اجاره به اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی واگذار شده یا می شود را به صورت قطعی به مستاجران واگذار و اسناد مربوطه را منتقل نماید. قیمت روز با پیشنهاد شهردار به تصویب شورای شهر چابهار رسیده و درآمد حاصله صرفا جهت سرمایه گذاری در طرحهای درآمدزای شهر چابهار هزینه می شد.

"یعقوب جدگال" از طراحان طرح الحاق تبصره به قانون واگذاری دو هزار هکتار از منابع ملی شده اطراف چابهار به شهرداری چابهار و سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در موافقت و "اقبال لاهوتی" نماینده لنگرود در مخالفت با این طرح در صحن علنی مجلس سخن گفتند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000