هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر به خانه ملت خبر داد

تصویب کلیات 2 گزارش نظارتی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

سرویس اقتصادی
**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کلیات 2 گزارش نظارتی تهیه شده در خصوص مقایسه عملکرد دولت با اهداف و تکالیف برنامه چهارم توسعه در بخش صنعت و در بخش صنعت فولاد کشور به تصویب کمیسیون رسید.
یکشنبه 24 مرداد 1389 ساعت 19:44

"حمیدرضا فولادگر" نماینده اصفهان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن گفت: بررسی کلیات گزارش نظارتی تهیه شده در خصوص مقایسه عملکرد دولت با اهداف و تکالیف برنامه چهارم توسعه در بخش صنعت و کلیات گزارش نظارتی تهیه شده در خصوص مقایسه عملکرد دولت با اهداف و تکالیف برنامه چهارم توسعه در بخش صنعت فولاد کشور در دستور کار کمیسیون قرار داشت که پس از بحث وبررسی کلیات آن به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه رسیدگی به جزئیات این گزارشها به جلسات آینده کمیسیون موکول شد، افزود: در برسی های انجام شده مشخص شد که دولت در زمینه صنعت و فولاد در برخی زمینه ها مطابق برنامه چهارم عمل کرده و در برخی زمینه ها از برنامه عقب است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در بخش صنعت در برنامه چهارم پیش بینی رشد صنعت 2/11 درصد بود؛ اما در عمل شاهد رشد هشت درصدی بودیم. همچنین در بخش فولاد پیش بینی شد که 19 میلیون تن فولاد خام و 21میلیون و 500 هزار تن محصولات فولادی داشته باشیم اما در عمل شاهد 10 میلیون 900 هزار تن فولاد خام و 14 میلیون تن محصول فولادی بودیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000