ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکرمی مطرح کرد:

بایسته‌های نشست سران قوا

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلاف مجلس و دولت در زمینه اعطای تسهیلات به پروژه مترو گفت: موضوعاتی که مربوط به مشکلات مردم است باید بیشتر مورد توجه دولتمردان قرار گرفته و اختلافات در این زمینه اصلا خوشایند نیست.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389 ساعت 11:17

حجت الاسلام سید رضا اکرمی در گفتگو با مهر در خصوص بایسته های نشست سران سه قوه گفت: بالاخره هر فردی در هر جایگاهی که باشد احتمال خطا و انحراف در او وجود دارد و برداشته های مختلفی در مورد موضوعات گوناگون از سوی افراد دیده می شود.

وی افزود: سران سه قوه نیز از این موضوع مستثنی نبوده و در موضوعات کاری به مواردی برمی خورند که عامل برداشت های مختلف شده و همین موجب برخی اختلاف نظر ها میان آنها می شود.

نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه باید سران سه قوه به طور مستمر با یکدیگر نشست های همراهی و همکاری برگزار کنند، گفت: درجریان کار، مسائل اختلافی میان قوای مختلف اجتناب ناپذیر بوده و سران با هم اندیشی می توانند این اختلافات را به حداقل رسانده و سرعت پیشرفت کار را بیشتر کنند.

وی در ادامه به اختلاف اخیر میان مجلس و دولت درباره  قانون اعطای تسهیلات به مترو اشاره کرد و یادآور شد: در بازدیدهایی که اخیرا از مترو داشتیم ملاحظه شد که تعدادی از ایستگاههای مترو آماده و ریل گذاری نیز شده است ولیکن بودجه کافی برای خرید واگن موجود نیست و به همین خاطر بسیاری از مشکلات ترافیکی شهر تهران به سمت حل شدن نمی رود.

اکرمی با اشاره به بازگشایی مدارس تا یک ماه دیگر گفت: در این شرایط ترافیک شهر تهران بیشتر خواهد شد و چنانچه مترو تهران تا این تاریخ تجهیز نشود مشکلات مردم در سطح شهر تشدید شده و ایاب و ذهاب با مشقت بیشتری همراه خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000