Icana.ir
fa

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر نماد استقلال و مقاومت مردم ایران است

**نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با یاد آوری فشارها و تحریم های برخی قدرت های بزرگ برای ممانعت از دستیابی ایران به دانش صلح آمیز هسته ای، گفت : راه‌اندازی نیروگاه بوشهر، نماد استقلال، پایمردی، مقاومت ملت بزرگ ایران است.8/18/2010 12:32:00 PM8/18/2010 12:32:00 PMIcana00 Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
دلخوش:

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر نماد استقلال و مقاومت مردم ایران است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با یاد آوری فشارها و تحریم های برخی قدرت های بزرگ برای ممانعت از دستیابی ایران به دانش صلح آمیز هسته ای، گفت : راه‌اندازی نیروگاه بوشهر، نماد استقلال، پایمردی، مقاومت ملت بزرگ ایران است.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 12:32

"سیدکاظم دلخوش‌اباتری" در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، در حاشیه جلسه علنی مجلس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران غنی‌سازی اورانیوم را ادامه خواهد داد، گفت : با افتتاح نیروگاه بوشهر، ایران نه تنها غنی‌سازی را متوقف نمی‌کند، بلکه این روند را ادامه می‌دهد.

 وی افزود: راهی که ما در پیش گرفته‌ایم، راه پیشرفت و آبادانی و دستیابی به سعادت است، از این رو دشمنان نمی‌توانند با ددمنشی‌های خود مقابل ما بایستند.

دلخوش با بیان اینکه مجلس به دولت این اجازه را داده است که نیروگاه جدید بسازد و روند غنی‌سازی را ادامه دهد، بیان کرد دانشمندان ایرانی با توانمندی‌های خود، روند غنی‌سازی اورانیوم را ادامه خواهند داد و مطمئنا در این راستا به پیشرفت بسزایی دست خواهیم یافت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC