سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جهانگیرزاده:

با افتتاح نیروگاه بوشهر، غنی‌سازی را بیشتر از گذشته ادامه می‌دهیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح نیروگاه اتمی بوشهر، غنی‌سازی را بیش از گذشته ادامه خواهیم داد.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 12:23

"جواد جهانگیرزاده" در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص اظهارات سخنگوی کاخ سفید مبنی بر اینکه با افتتاح نیروگاه بوشهر دیگر نیازی به غنی‌سازی اورانیوم نیست، گفت: کاخ سفید مرجع صدور کار کارشناسی نیست و هیچ‌یک از پروتکل‌های بین‌المللی اجازه چنین گستاخی و دخالت برخی از کشورها در امور کشورهای دیگر را نمی‌دهد.

وی تاکید کرد ما خودمان نیازهای کشور را بهتر می‌شناسیم و بهتر می‌توانیم در این خصوص تصمیم بگیریم و نیازی به تصمیم‌گیری‌های دیگر کشورها نداریم.

جهانگیرزاده با تاکید بر اینکه با افتتاح نیروگاه بوشهر، ایران غنی‌سازی اورانیوم را ادامه می‌دهد، گفت: در این زمینه پایداری دولت و ملت ستودنی است و مطمئنا با موفقیت گردنه‌ها را پشت‌سر خواهیم گذاشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول این سال‌ها بسیاری از کشورها تلاش کردند افتتاح نیروگاه بوشهر را به تاخیر بیاندازند و این نشان‌دهنده فشار بین‌الملل و رفتارهای نادرست علیه یک ملت است و نشان می‌دهد که در دنیا روابط سالمی نیست و برخی از کشورها می‌خواهند با زور حرف خود را پیش ببرند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000