خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/05/27 17:20:00
سرویس اقتصادی
با پیگیری‌های نماینده شوشتر و گتوند صورت گرفت:

ارتقای سه روستا از توابع شهرستان‌های شوشتر و گتوند به شهر

**با پیگیری‌های مستمر نماینده شوشتر و گتوند از طریق وزارت کشور و همچنین استانداری خوزستان، روستای سماله واقع در بخش عقیلی گتوند، روستای جنت مکان واقع در بخش مرکزی گتوند و روستای گوریه واقع در بخش شعیبیه شوشتر به شهر ارتقا پیدا کردند.

"سید محمد سادات ابراهیمی" نماینده مردم شوشتر و گتوند در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ارتقای سه روستا از توابع شهرستانهای شوشتر و گتوند به شهر، گفت: با توجه به اینکه ارتقای روستاها به شهر موجبات افزایش اعتبارات عمرانی و تقویت سایر حوزه‌ها می‌شود، این ارتقا می تواند باعث دلگرم شدن روستائیان به ماندن در روستا ‌شود.

ابراهیمی با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی مهاجرت روستاییان به شهرها و حاشیه نشین شدن آن‌ها در شهرهای بزرگ به خاطر کمبود امکانات در روستاهاست، گفت: تبدیل شدن روستاها به شهر خودبخود باعث ایجاد یک سری مشاغل جدید می‌شود و به مرور زمان موجب بالا رفتن سطح امکانات رفاهی می‌شود و اینها می‌تواند مانع خوبی بر سر راه مهاجرت روستائیان به شهر باشد.

نماینده مردم شوشتر با بیان این مطلب که همه باید در راستای کمک به روستاها همکاری کنند، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک با همکاری وزارت کشور و استانداری در این شهرهای تازه تاسیس، شهرداری و سایر نهادهای دولتی لازم راه اندازی شود تا موجب رونق بیشتر زندگی مردم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet