آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذاکر به خانه ملت خبر داد

نشست نمایندگان آذربایجان غربی با مسئولان وزارت مسکن

سرویس سیاسی
**نماینده ارومیه در مجلس از نشست مشترک نمایندگان آذربایجان غربی با مسئولین وزارت مسکن و شهر سازی خبر داد و گفت: در این نشست مشکلات 250 هزار نفر که خارج از محدوده شهر زندگی می کنند، بررسی خواهد شد.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 17:36

"سید سلمان ذاکر" نماینده ارومیه در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سکونت های خارج از محدوده شهر ارومیه، گفت: حدود 250 هزار نفر در خارج از محدوده شهر ارومیه قرار گرفتند که این افراد از امکانات رفاهی، تفریحی و خدمات عمومی محروم هستند که برای حل مشکلات در همین راستا جلساتی با مسئولین امر برگزار شد.

وی افزود: وزیر مسکن و شهر سازی به "قراوی" معاون شهرسازی و "محفوظی" معاون پارلمانی خود دستور داده تا بازدیدی از منطقه و مراکز سکونت های خارج از محدوده داشته باشند و گزارشهایی جهت حل مشکل تهیه کنند. همچنین در نشستی با نمایندگان استان راهکارهای لازم حل معضلات ارائه شود.

نماینده ارومیه در مجلس گفت: مردم ارومیه مشکل خود را حل کردند اما این مسئولین هستند که خارج از محدوده هستند و برای مردم مشکل ایجاد می کنند.

روز یکشنبه همین هفته نمایندگان استان آذربایجان غربی جلسه ای با وزیر کشور داشته و این مشکل را بررسی کردند که وزیر کشور تاکید کرد با کمک استاندار و نمایندگان استان این مشکل را حل شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000