هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملک‌محمدی:

حمله به ایران نابودی صهیونیستها را در پی خواهد داشت

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم دامغان تأکید کرد: حمله به ایران و یا مراکز هسته‌ای کشور مساوی با محو و نابودی رژیم اسرائیل است و در صورتی که به ایران حمله کند تل‌آویو را همچون جهنمی سوزان خواهیم کرد.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 17:55

حجت الاسلام حسن ملک‌محمدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به راه‌اندازی نیروگاه اتمی بوشهر و تهدید دشمن در خصوص حمله به این نیروگاه اظهار داشت: تهدیدات دشمن تازگی ندارد و از اول انقلاب همیشه آمریکا و اسرائیل عزت و آزادی و استقلال و حقوق انسانی و اسلامی مسلمانان را مورد تهدید قرار می‌دادند.

وی افزود: اگر دشمن قدرت انجام هر گونه عملیاتی را داشت قطعا تاکنون آن را عملی می‌کرد و چنانچه شاهدیم در عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین و غزه شب و روز مردم بی‌گناه توسط دشمنان مورد حمله قرار می‌گیرند.

ملک‌محمدی ادامه داد: دشمن در خصوص ایران به دلیل قدرت بازدارنده و آمادگی دفاعی همه جانبه و همچنین وحدت بسیار بالا بین اقشار و آحاد امت حول محور ولایت و به دلیل وجود رهبر حکیم، بصیر و شجاع و باتقوا و فداکار که مانند خورشیدی می‌درخشد قدرت و جرأت تجاوز به ایران را نخواهد داشت.

نماینده مردم دامغان تأکید کرد: چنانچه دشمن بر اساس خوی درندگی که دارد و از روی حماقت و جهالت و خباثت و پستی که در وجودش است به خاک ایران و یا مراکز هسته‌ای نیروگاه اتمی بوشهر حمله کند قطعا با شدیدترین جواب روبه‌رو خواهد شد و از هر گونه اقدام علیه ایران پشیمانی برای دشمن را به همراه خواهد داشت.

وی در پایان تأکید کرد: حمله به ایران و یا مراکز هسته‌ای کشور مساوی با محو و نابودی رژیم اسرائیل است و در صورتی که به ایران حمله کند تل‌آویو را همچون جهنمی سوزان خواهیم کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار