اربعین حسینی
1389/05/28 09:53:00
سرویس فرهنگی
خالقی :

وزیر بهداشت همچنان پیگیر رفع آلودگی آب تهران است

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:وزیر بهداشت ودرمان آموزش پزشکی از موضوع آلودگی آب تهران کوتاه نیامده و همچنان پیگیر رفع شدن آلودگی آب به نیترات است.

"بشیر خالقی"  نماینده خلخال در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص وضعیت آلودگی آب تهران گفت:این که در برخی محافل شنیده شده وزیر بهداشت نسبت به آلودگی آب تهران به نیترات عقب نشینی کرده در جلسه دیروز کمیسیون بهداشت این موضوع رد شد، چرا که خانم دستجردی همچنان پیگیر موضوع رفع شده آلودگی آب تهران است.

عضو کمیسون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:آلودگی آب تهران به نیترات مربوط به آب چاه هایی است که در جنوب تهران و منطقه یافت آباد قرار دارد می شود.

نماینده مردم خلخال در مجلس گفت: موضوع آلودگی آب تهران به نیترات و برخی فلزات سنگین از چندین سال پیش وجود داشته و مربوط به زمان فعلی نمی شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:موضوع آلودگی آب تهران به دلیل حساسیت های خاص خود،در کمیسیون بهداشت مجلس با دقت درحال بررسی است.

خالقی خاطرنشان کرد: آلودگی آب تهران به نیترات برای کودکان شیرخوار و زنان باردار بسیار خطرآفرین است و باعث بیماری مت هموگلوبینیها که بیماری خونی است می شود.

وی خاطرنشان کرد: موضوع آلودگی آب تهران نباید به دلیل وارد آمدن استرس ودیگر موضوعات مورد فراموشی قرار گیرد چرا که در مباحثی که با سلامت افراد مواجهیم جای غفلت کردن وجود ندارد.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet