خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/05/28 17:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سراب:

همواره شاهد وحدت مردم و همراهی آنان با مسوولان نظام بوده‌ایم

**نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: در طول ۳۰ سال گذشته،همواره شاهد وحدت مردم و همراهی آنان با مسوولان نظام و تبلور مردمسالاری دینی بوده ایم .

"مجید نصیرپور" در گفت وگو با ایرنا با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر اتحاد و همدلی مسوولان کشور، افزود: اتحاد، همدلی و وحدت، مقوله ای است که بارها تاثیر خود را قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران به نمایش گذاشته است.

وی تصریح کرد مردم و مسوولان نظام اسلامی، نمونه های زیادی از ایامی را به خاطر دارند که با وحدت حداکثری بر مسایل و مشکلات بزرگ و سنگین فایق آمده و کشور را از گلوگاههای خطرناک نجات داده اند.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و همگرایی به معنای عدم وجود اختلاف سلیقه و نظر نیست و همانطوری که رهبر معظم انقلاب همواره تاکید داشته اند، اختلاف سلیقه نباید منجر به حذف دیگران شود.

وی اظهار داشت: در سال های اول پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جریان نفاق و تفرقه خود را بسیج کرد تا بین مردم و مسوولان فاصله بیندازد. امروز هم متاسفانه شاهد ظهور جریانی از نفاق و تفرقه هستیم که بی شباهت به جریان سال های اول انقلاب نیست که برای ایجاد شکاف بین مسوولان نظام تلاش می کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد همانطوری که رهبر معظم انقلاب تاکید دارند، تعمد و مخالفت با اتحاد و همدلی مسوولان کشور بخصوص در سطوح بالا، خلاف شرع است و مردم نیز باید به این نکته توجه کنند و مثل همیشه پشت سر مبارزان انقلاب بایستند و حماسه دیگری از وحدت ملی را به نمایش بگذارند.

وی تاکید کرد امروز با توجه به شرایط عمومی منطقه و جهان، تنها می توان به وسیله وحدت، همگرایی و هم افزایی بین دستگاههای اجرایی، قوای سه گانه و مردم از بزنگاه خطرات کمین کرده برای کشور، به سلامت عبور کرد.

نصیرپور اظهار داشت: باید فضای نقد را برای رفع مشکلات ساماندهی و با همگرایی بیشتر، کشور را اداره کنیم .

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید بگونه ای عمل کنیم که نسل آینده از عملکرد امروز ما به نیکی یاد کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet