هدر اصلی
1389/05/29 12:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهرزاد:

موج وحدت باید از سران سه قوه به بدنه نظام و جامعه منتشر شود

**نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه موج وحدت باید از سران سه قوه به بدنه نظام و مردم منتشر شود، گفت که، هر کس مسئولیت بیشتر و جایگاه بالاتری در نظام اسلامی دارد به خاطر نفوذ کلام بیشتری که پیدا کرده، در این رابطه باید بصیرت عمیق‌تری داشته باشد.

کریم شهرزاد نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به موضوع وحدت و لزوم تحقق آن، گفت: در اینکه سران فتنه و جریان‌های وابسته به آنها و جریان‌های که از جمهوری اسلامی ضربه خورده‌اند، از همه عوامل برای پیشبرد اهداف خود استفاده خواهند کرد، تردیدی وجود ندارد.

وی افزود: استراتژی فتنه‌گران، تضعیف جمهوری اسلامی است، تاکتیک آنها نیز در شرایط زمانی و مکانی مختلف، می‌تواند متعدد باشد و این موضوعی ثابت شده است؛ این مسئله ارتباطی به امروز ندارد چرا که در گذشته هم همین‌طور بوده و قاعدتا در آینده هم همین‌طور خواهد بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: هر کس در هر موقعیتی که قرار دارد نباید زمینه و بستر را برای پیشرفت اقدامات فتنه‌گران فراهم کند. افراد در هر مسئولیتی که قرار دارند در این باره وظیفه‌مند هستند البته آنهایی که مسئولیت بالاتری نسبت به بقیه دارند، وظیفه سنگین‌تری بر دوش خواهند داشت.

شهرزاد ادامه داد: ملت ایران آگاه و بابصیرت است، مردم به خاطر اینکه تعلقات کمتری دارند، معمولا به وظایف خود بسیار خوب و با سرعت جامه عمل می‌پوشانند.

وی خاطرنشان کرد: کارگزاران نظام باید آگاهانه حرکت‌شان به گونه‌ای باشد که در برخورد‌ها و موضع‌ گیری‌ها اولویت‌های کشور را در نظر بگیرند. البته در این رابطه سران قوا به دلیل جایگاه بالایی که دارند، بایستی پرچمدار وحدت و تبیین مواضع رهبر معظم انقلاب باشند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه اظهار داشت: موج وحدت باید از سران سه قوه به بدنه نظام و مردم منتشر شود بنابراین هر کس مسئولیت بیشتر و جایگاه بالاتری در نظام اسلامی دارد به خاطر نفوذ کلام بیشتری که پیدا کرده، در این رابطه باید بصیرت عمیق‌تری داشته باشد.

شهرزاد اضافه کرد: کارگزاران نظام باید در مورد مسائل مختلف اخلاق اسلامی را بیشتر رعایت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet