هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افتخاری:

ولایت فقیه محور وحدت و عامل پیشرفت کشور است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس بایادآوری توطئه‌ها و طراحی‌های دشمن علیه ملت مسلمان ایران، گفت: با همدلی مسئولان می‌توان این تهدید‌های دشمن را به یک فرصت بسیار ارزشمند تبدیل کرد.
جمعه 29 مرداد 1389 ساعت 13:32

لاله افتخاری در گفتگو با فارس با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران و سران سه قوه، به موضوع اتحاد اصولگرایان و مسئولان کشور حول محور ولایت فقیه و نقش آن در تحقق گفتمان پیشرفت و عدالت و حل مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: ولایت فقیه محور وحدت و عامل پیشرفت کل جامعه اعم از مردم و مسئولان است.

وی با یادآوری نقش ولایت در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: عقب‌ماندگی جامعه بشری در تاریخ انبیاء الهی و از صدر اسلام تاکنون به دلیل نادیده گرفتن فرامین ولایت بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم وحدت در شرایط فعلی گفت: مسئولان باید همگرایی و وحدت داشته باشند و لازمه وحدت اینطور نیست که هر قوه‌ای خاصیت خودش را از دست بدهد یا در قالب قوه‌ای دیگر در بیاید و ماموریت‌های خوبی را از دیدگاه آنان انجام دهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس یادآور شد: در حقیقت کثرت در عین وحدت و وحدت در عین کثرت لازم است، سه قوه در عین استقلالی که دارند و در قانون اساسی هم آمده باید وظایف خودشان را انجام دهند و حول محور ولایت فقیه که عامل هماهنگ کننده، وحدت‌بخش و هدایتگر مردم و قوا است، از رهنمود‌های ایشان استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر مسئولان، عمل به فرمایشات ولی فقیه نکنند استعداد‌های کشور در جریان رسانه‌ای و مطبوعاتی و سایر عملکردها و فعالیت‌های قوا صرف یکدیگر و مسائلی می‌شود که دوست از آن دل‌شکسته و دشمن دلشاد می‌شود.

افتخاری با اشاره به سوء استفاده‌ دشمن از تفرقه مسئولان خاطرنشان کرد: در صورت تفرقه، دشمن راه نفوذ بین مسئولان را پیدا می‌کند و مردم ما که دل زده از یک گروهی به اصولگرایان رو آورده‌اند اگر اختلاف در بین اصولگرایان ببینند قطعا از این جهت دلسرد می‌شوند و تصمیمات دیگری خواهند گرفت.

عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به سیاست‌های ابلاغی کلی نظام از سوی رهبری در دهه چهارم انقلاب که رهبری آن را دهه پیشرفت و عدالت نامگذاری کردند، تصریح کرد: این سیاست‌ها کاملا حساب شده است، شاید بعضی از افراد در نگاه اول آن را شعار ببینند ولی هرچه وارد عرصه می‌شویم، پیش می‌رویم و به امور بین‌المللی و مسائل دخلی کشور توجه می‌کنیم فرمایشات مقام معظم رهبری و به خصوص این سیاست‌های ابلاغی را بسته‌ای هدفمند و کاملا حساب شده و پازلی می‌بینیم که باید همه موارد آن رعایت شود.

وی تاکید کرد: در سیاست‌های ابلاغی کلی نظام، همه ‌جوانب در نظر گرفته شده و باید دقیقا اجرا شود و اگر اینگونه شود رکنی هم که پیش می‌آید رکنی کاملا متعادل و حساب شده است و پیشرفت هم در این راه قطعا صورت می‌گیرد چون برنامه‌ریزی شده و هدفمند و متناسب با نیاز و ضرورت‌هاست.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: مسئولان باید به سیاست‌های کلی نظام کاملا توجه داشته باشند در تصویب قوانین و نظارت مجلس و در بررسی برنامه پنجم توسعه که اکنون در دستور کار مجلس است همچنین در لوایحی که دولت به مجلس تقدیم می‌کند باید کاملا مدنظر داشته باشند و اگر نگاه‌های سلیقه‌ای در آن بخواهد اعمال شود قطعا این بسته ناقص خواهد شد و اگر امروز هم متوجه نباشیم مسائل و مشکلات آن در آینده‌ نچندان دور مشکلات خودش را نشان خواهد داد.

وی با اشاره به پشت سر گذاشتن فتنه بعد از انتخابات سال گذشته اظهارداشت: امروز بعد از جریان فتنه به عنوان شکر این نعمت بزرگ که خداوند فتنه‌گران را رسوا کرد و با تبعیت مردم از فرمایشات مقام معظم رهبری توانستیم این فتنه را پشت سر بگذاریم باید از همه فرصت‌ها، لحظات و امکانات در جهت خدمت به مردم استفاده کنیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس بایادآوری توطئه‌ها و طراحی‌های دشمن علیه ملت مسلمان ایران، گفت: با همدلی واتحاد مسئولان به جرات می توان این تهدید‌ها و تحریم‌های دشمن را به یک فرصت بسیار ارزشمند برای رسیدن کشور ما به آخرین مرحله خودکفایی، استقلال و پیشرفت در همه جوانب تبدیل کرد.

عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به تحریم‌های گذشته در دوران حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری بیان داشت: در گذشته با تبعیت از رهنمود‌های امام و رهبری و همت مردم و مسئولان به پیشرفت‌های بسیار خوبی رسیدیم و امروز هم می‌توانیم با استعانت از خداوند در این ماه مبارک رمضان که ماه تقواست و حاصل این روزه همان طور که آیه شریفه می‌فرماید «لعلکم تتقون» باید تقوا باشد، از آن تقوای سیاسی برخوردار باشیم و تقوا را در خودمان تقویت کنیم و با همدلی مسئولان و کمک مردم این تهدید‌ها را به یک فرصت طلایی و ارزشمندی تبدیل کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار