هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون اصولگرایان:

داشتتن احزاب سازمان یافته از جمله مصادیق نشاط سیاسی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است که «داشتن احزاب سامان یافته» و« تحمل انتقاد» از جمله مصادیق نشاط سیاسی در جامعه است.
جمعه 29 مرداد 1389 ساعت 11:39

مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: در کشورهای دیگر احزاب نقش یک دانشگاه را ایفا می‌کنند. یعنی برای اداره کشور، نیرو تربیت می‌کنند، افرادی که در آن احزاب فعالیت دارند نیز حرف حزب را می‌گویند و نه سلیقه شخصی خود را. این در حالی است که در کشور ما و در جناح‌بندی‌های سیاسی افراد معمولا سلیقه‌های شخصی خود را مطرح می‌کنند و نه حرف حزب را.

وی با بیان این‌که باید در جهت تقویت احزاب تلاش شود، افزود: احزاب می‌توانند با فعالیت در چارچوب مقررات حاکم در فضای سیاسی جامعه نشاط ایجاد کنند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تحمل انتقاد و تحمل یکدیگر را یکی از شاخص‌های داشتن نشاط سیاسی در جامعه دانست و گفت: در کشور آن درصدی که خلاف مسیر انقلاب حرکت می‌کنند، محدودند و جایگاه مشخصی دارند که باید با آنها برخورد شود، ولی گروه‌های سیاسی موجود که در چارچوب قانون فعالیت می‌کنند باید یکدیگر را بیشتر تحمل کنند و از ابراز سلایق شخصی پرهیز کرده و برای وحدت بیشتر تلاش کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000