هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غفوری‌فرد:

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر نشانه اقتدار دولت و نظام است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه‌اندازی نیروگاه بوشهر نشانه اقتدار دولت و نظام است، گفت: جمهوری اسلامی ایران برای ساخت نیروگاه‌های دیگر به غنی‌سازی اورانیوم نیاز دارد و این غنی‌سازی را بیشتر از گذشته در آینده ادامه خواهد داد.
شنبه 30 مرداد 1389 ساعت 09:58

حسن غفوری‌فرد روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، راه‌اندازی نیروگاه بوشهر را از دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: علی‌رغم بسیاری از تحریم‌ها، افتتاح نیروگاه بوشهر نشان‌دهنده قدرت بالای نظام و دولت است.

وی با بیان اینکه ایران غنی‌سازی اورانیوم را ادامه می‌دهد، بیان کرد غنی‌سازی اورانیوم هیچ ربطی به نیروگاه بوشهر ندارد و ما برای تامین سوخت نیروگاه‌های دیگرمان که در آینده ساخته می‌شوند، به غنی‌سازی نیاز داریم.

غفوری‌فرد تصریح کرد ما غنی‌سازی اورانیوم را بیشتر از گذشته ادامه می‌دهیم و برای تامین سوخت نیروگاه‌های آینده کشورمان تلاش می‌کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان نمی‌توانند در پیشرفت جمهوری اسلامی ایران خللی ایجاد کنند، گفت: علی‌رغم بسیاری از دست‌اندازی‌های دشمنان، نیروگاه بوشهر افتتاح خواهد شد و این مساله نشان می‌دهد که سنگ‌اندازی‌های آنان هیچ نتیجه‌ای نداشته است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000