شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در خصوص اقدامات انجام شده پیرامون اشتغال

مسئولان وزارت تعاون به کمیسیون اجتماعی گزارش عملکرد می‌دهند

سرویس کمیسیون ها
**مسئولین وزارت تعاون در این هفته در خصوصو اقدامات انجام شده پیرامون اشتغال در کشور به کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گزارش می‌دهند.
شنبه 30 مرداد 1389 ساعت 08:21

به گزارش خانه ملت، کمیسیون اجتماعی در جلسه روز یکشنبه خود رسیدگی به طرح‌های "الحاق یک تبصره به ماده (106) قانون مدیریت خدمات کشوری" و "پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی" و همچنین رسیدگی به مسائل و مشکلات بیمه کارگران نی بر نیشکر کارون و هفت تپه را ادامه می‌دهد.

در همین جلسه مسائل و مشکلات آزادگان کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جلسه کارگروه اشتغال و روابط این کمیسیون جهت ارائه گزارش اقدامات انجام شده پیرامون اشتغال در کشور از سوی مسؤولین وزارت تعاون نیز در روز یکشنبه تشکیل جلسه می‌دهد.

جلسه هیأت تحقیق و تفحص از صندوقهای بازنشستگی کشوری و تأمین اجتماعی و کارگروه‌های صندوق تأمین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری و  شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) نیز روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

بررسی طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیماران متقاضی کار و طرح پیشنهادی تحت عنوان الحاق یک تبصره به ماده(8) قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن ایثارگران مصوب 25/2/1387 نیز در دستور کار وز سه‌شنبه کمیسیون اجتماعی قرار دارد.

"محمد عباسی" وزیر تعاون نیز در روز سه‌شنبه جهت پاسخگویی به سؤالات "عبدالله رستکار" نماینده گنبد کاووس و "یونس اسدی" نماینده مشکین‌شهر و سوال مشترک "علیرضا محجوب" و "نادر قاضی‌پور" نمایندگان تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و ارومیه در این کمیسیون حاضر می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000