شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی

گزارش ها بیانگر آلودگی آب تهران در برخی مناطق است

سرویس فرهنگی
**عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت:گزارشهای ارائه شده در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از طرف مسئولان وزارت بهداشت و نیرو بیانگر آلودگی آب تهران در بخشهایی از این کلانشهر است.
شنبه 30 مرداد 1389 ساعت 12:04

"حسین حسنی بافرانی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آلودگی آب تهران به نیترات تاکید کرد: وزارتخانه های نیرو، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی باید با حساسیت و توجه بیشتری نسبت به رفع  آلودگی آب تهران اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد:نیترات به دلیل اثراتی که در سلامت و بدن دارد یکی از عوامل بروز سرطان به شمار می آید لذا وزارت نیرو باید با استفاده از راهکارهایی مانع از افزایش این ماده در بدن شهروندان تهرانی شود.

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه فاضلاب های تهران مکانیزه و صنعتی نیست اظهار داشت: وقتی 60 تا 70 درصد آب مصرفی تهران از چاه های عمیق تامین می شود  بنابراین نمی توان انتظار داشت آب شرب الوده به نیترات نباشد.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت: به طور قطع سلامت مردم بالاتر از این موضوع است که به بهانه استرس های ناشی از انتشار خبر آلودگی آب تهران، واقعیتها را بازگو نکنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000