هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوهکن:

اسرائیل با اقدام علیه کشورمان سند نابودی خود را امضا کرده‌است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**سخنگوی هیئت‌ رئیسه مجلس ضمن بلوف خواندن تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان گفت که، اسرائیل با اقدام علیه کشورمان سند نابودی خود را امضا کرده‌ است.
شنبه 30 مرداد 1389 ساعت 13:14

محسن کوهکن نماینده مردم لنجان و سخنگوی هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تهدیدات اخیر صهیونیست‌ها گفت: اقدام اسرائیل در این زمینه تنها در صورتی که آنها تصمیم بر خودکشی گرفته باشند، امکان‌پذیر است چرا که جمهوری اسلامی ایران سرزمین‌های اشغالی و مشخصا تلاویو را محدوده مشخصی می‌داند.

وی با اشاره به اینکه موشک‌های ایران با خطای حدودا 2 یا 3 متری قابل شلیک هستند، افزود:‌ در کشورمان از این نوع موشک‌ها به اندازه موجود است و اگر صهیونیست‌ها دست به حماقتی بزنند، همانطور که مسئولان بارها بیان کرده‌اند، ما حیات اسرائیل را به صورت جدی به خطر خواهیم انداخت.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: به نظر می‌رسد که تهدیدات رژیم صهیونیستی یک بلوف باشد چرا که آنها می‌دانند که اگر دست به اقدام احمقانه‌ای علیه کشورمان بزنند در واقع سند مرگ و نابودی خود را امضا کرده‌اند.

کوهکن ادامه داد: زمانی که یک نیروگاه به مرحله راه‌اندازی می‌رسد، به معنای این است که همه مراحل طی شده، لذا در چنین مواردی آسیب رساندن به یک نیروگاه اتمی جرمی‌ بین‌المللی است.

وی خاطرنشان کرد: حمله به یک نیروگاه اتمی پاسخ حمله کننده را نیز به جامعه جهانی و مجامع بین‌المللی لازم دارد، لذا اگر رژیم صهیونیستی دست به اقدام نظامی علیه نیروگاه بوشهر بزند، بستر لازم برای اقدام کشورمان علیه این رژیم فراهم شده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000