انتخابات ریاست جمهوری
1389/05/27 17:19:00
سرویس سیاسی
با صدور اطلاعیه‌ای

روابط عمومی مجلس خبر زیان تاخیر جلسات علنی را بی پایه و اساس دانست

**روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با غیر واقعی خواندن برآورد خسارات ناشی از تاخیر حضور نمایندگان در تشکیل جلسات علنی ارائه اینگونه اطلاعات غلط و بدون استدلال را از مصادیق بارز تشویش افکار عمومی ذکر کرد.

به گزارش خانه ملت، در پی انتشار خبری در خصوص ارائه میزیان خسارات ناشی از تاخیر و یا غیبت نمایندگان در تشکیل جلسات علنی در برخی از رسانه ها روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با انتشار توضیحاتی ضمن غیر واقعی دانستن آمار ارائه شده در خصوص برآورد مالی ناشی از تاخیر نمایندگان، انتشار این گونه اخبار بدون استدلال را مصداق بارز و آشکار در نادیده گرفتن خدمات و زحمات بی شائبه نمایندگان خدوم ملت دانست.
در این اطلاعیه آمده است: در شرایط کنونی که نمایندگان دلسوز ملت با درک وضعیت حساس موجود در جامعه و جایگاه کشورمان در جهان تلاشی جدی و اهتمامی وافر در تصویب قوانین راهگشا در زمینه های مورد نیاز از جمله تصویب برنامه پنجم توسعه کشور دارند، شایسته نیست با این گونه اظهارنظرهای بدون مبنای کارشناسی و نکته سنجیهای غیر منطقی زمینه های تشویش افکار عمومی را بوجود آورند.
ارائه این اطلاعات غلط به مثابه وارد کردن خدشه جدی به کیان مجلس شورای اسلامی به عنوان قوه قانونگذاری کشور و نادیده انگاشتن زحمات و خدمات نمایندگان منتخب ملت است که به طور مستقیم و مستمر مشغول پیگیری مسائل و مشکلات مردم می باشند.
در پایان روابط عمومی مجلس شورای اسلامی نیزضمن تکذیب جدی این مطلب، پیگیری قانونی انتشار این گونه اخبار بی پایه و اساس در رسانه ها را برای خود محفوظ می داند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet