شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

دستور جلسه علنی یک‌شنبه 31 مرداد

سرویس صحن
**دستورکارهای دویست و بیست و ششمین جلسه علنی هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
یکشنبه 31 مرداد 1389 ساعت 08:32

به گزارش خبرنگار خانه ملت، دستورکارهای جلسه علنی روز یک‌شنبه 31 مرداد ماه مجلس که از سوی "جهانبخش محبی‌نیا" عضو هیات رییسه قرائت شد، به این شرح است:

1- گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره طرح اصلاح تبصره 4 قانون برقراری حقوق وظیفه یا مستمری بازماندگان آن دسته از مهاجران و کسانی که به مناطق جنگی مراجعت کرده اند و به علت برخورد با مواد منفجره، ‌معلول یا فوت می شوند، ‌مصوب 21/ 06/ 1372،‌ اعاده شده از شورای نگهبان قانون اساسی.

2- گزارش کمیسیون فرهنگی درباره طرح الحاق یک تبصره به ماده 12 قانون حمایت حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان، ‌مصوب 1348،‌ اعاده شده از شورای نگهبان قانون اساسی.

3- انتخاب یک نفر از کمیسیون اقتصادی و یک نفر از کمیسیون اجتماعی به انتخاب مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در شورای عمومی موسس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان.

4- گزارش کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی درباره طرح تفسیر اجرای ماده 35 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم و اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، ‌مصوب 1386.

5- گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درباره لایحه اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب1375 و اصلاحات بعدی آن.

6- گزارش شور دوم کمیسیون قضایی و حقوقی درباره لایحه حمایت خانواده.

7- گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره لایحه موافقت نامه همکاری و هماهنگی امنیتی میان جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000