هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
الهیان:

ازدواج آسان مستلزم فرهنگ سازی است

سرویس فرهنگی
**عضو فراکسیون بانوان مجلس شورای اسلامی در عین حال که نهادینه کردن ازدواج آسان در جامعه را مستلزم فرهنگ سازی دانست، تاکید کرد: قوانینی در مجلس هفتم در این باره گذرانده شده است که با اجرای آن می توان ازدواج جوانان را تسهیل کرد.
یکشنبه 31 مرداد 1389 ساعت 10:55

"زهره الهیان" نماینده مردم تهران، ری، شیمرانات و اسلامشهر در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح های موازی که از سوی ارگان ها و نهادهای مختلف در بحث ازدواج مطرح می شود خاطر نشان کرد: دستگاههای مختلف وظایفی دارند که باید براساس قانون به وظایفشان عمل کنند و بحث تسهیل ازدواج جوانان باید در قالب همان قانونی اجرایی شود که در مجلس هفتم تصویب شده است.

وی ادامه داد: به دلیل تعداد زیاد جوانانی که در سن ازدواج هستند، همپوشانی وزارتخانه ها در مساله مهمی مثل ازدواج یک حسن است؛ اما این همپوشانی باید به شکلی برنامه ریزی شده صورت بگیرد که موازی کاری پیش نیاید و یا وزارتخانه ها از وظایف خودشان بازبمانند.

اواخر مردادماه وزیر کشور از راه اندازی کمیته سامان ازدواج آسان با مسئولیت فرماندار و با حضور ائمه جمعه، مسئولان شهر و خیرانی که تمایل دارند در این زمینه فعالیت کنند، در تمام استان ها و شهرستان های کشور خبر داده بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000