آغاز هفته وحدت
1389/05/31 11:15:00
سرویس صحن
اقبال محمدی:

انتخابات میاندوره‌ای شوراها برای کمتر از یکسال مقرون به صرفه نیست

**نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از اصلاح موادی از قانون تشکیلات و انتخابات شوراهای اسلامی کشور با اشاره به بار مالی انتخابات مکرر در کشور، خواستار اصلاح ماده ۸۳ این قانون شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "اقبال محمدی" در اعلام موافقت با اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، گفت: برگزاری انتخابات از نظر صرف زمان و هزینه های اقتصادی برای کشور مقرون به صرفه نیست.

وی در موافقت با حذف ماده 31 این قانون، گفت: جای هیچ نگرانی برای انجام نشدن امور مربوط  به شوراها نیست، چرا که شورایی که فقط برای یکسال انتخاب شود فاقد کارآیی است و با حذف این ماده اتفاقی برای مردم نخواهد افتاد.

اقبال محمدی با بیان این مطلب که باید به بار مالی انجام چنین انتخاباتی توجه کرد، گفت: نمایندگان عزیز مدنظر داشته باشند که انجام انتخابات میاندوره ای برای شوراها برای مدت زمان کمتر از یکسال نه تنها با ناکارآمدی آن شوراها مواجه خواهد بود بلکه هزینه های اقتصادی گزافی را نیز بر کشور تحمیل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه آنچه مورد نیاز و به صلاح کشور است در اصلاح ماده 83 گنجانده شده است، گفت: لایحه اصلاحی که برای ماده 83 در نظر گرفته شده به نظر من کامل است و تمام مصالح شهروندان در آن دیده شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet