آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلالی در جمع خبرنگاران:

تهدیدات دشمنان علیه نیروگاه بوشهر یک جنگ روانی است

سرویس کمیسیون ها
**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تهدیدات دشمنان علیه نیروگاه اتمی بوشهر را یک جنگ روانی دانست و گفت: آنها نتوانستند در مقابل اراده ملی متخصصان و مسوولان ما ایستادگی کنند و امروز جمهوری اسلامی به عنوان یک کشور هسته ای در سطح دنیا مطرح است.
یکشنبه 31 مرداد 1389 ساعت 13:36

"کاظم جلالی "نماینده مردم شاهرود در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: علی رغم دشمنی هایی که انجام شد نیروگاه اتمی بوشهر سرانجام در مدار قرار گرفت و نشان داده شد که تهدیداتی که قبل از راه اندازی این نیروگاه از ناحیه برخی از قدرتها و رژیم جعلی صهیونیستی انجام شده بود یک جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران بود و عملا آنها نتوانستند در مقابل اراده ملی و تلاشهای متخصصان و مسئولان ایستادگی کنند.

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور هسته ای و دارای نیروگاهی اتمی درآمد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تهدیدات و کارشکنی های دشمنان علیه فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی ایران گفت: ماجرای نیروگاه هسته ای ما ماجرای مطولی است و همانطور که رسانه های خارجی گفتند نیروگاهی است که در طول تاریخ بیشترین حرف و حدیث در موردش زده شده است و نیروگاه پرماجرایی است.

وی ادامه داد: اما در نهایت ملت ایران نشان داد که با مقاومت و تدبیر ملی به سرانجام رسید.

جلالی با اشاره به بیانت اخیر مقام معظم رهبری نیز اظهار داشت: بیانات مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف فصل الخطاب هستند چه در بعد وحدت ملی و انسجام ملی و ایجاد همدلی و چه در مساله مربوط به اتحاد و وحدت مسئولان باید راهنما و سرمشق قرار گیرد.

وی افزود: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که مسئولین باید وحدت داشته باشند و عبارت فریضه را برای آن مطرح کردند.

جلالی با تاکید بر اینکه سه قوه موظف هستند راهکارهای دستیابی به وحدت را بیابند خاطرنشان ساخت: مراد مقام معظم رهبری صرف وحدت در گفتار و یا صرفا سخنرانی ها نیست اینکه در سخنرانی ها از وحدت دم بزنیم اما در عمل همچنان بر طبل اختلاف بکوبیم راهگشا نیست.

نماینده مردم شاهرود ادامه داد: سه قوه مقننه، قضائیه و مجریه موظف هستند راهکارهای وحدت را بیابیم و موانع رسیدن به آن را برطرف کنند.

جلالی در ادامه به اظهارات مقام رهبری در بعد سیاست خارجی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: بیانات ایشان در بحث تعامل با آمریکا، تهدیداتی که علیه کشورما وجود دارد و در موضوع صدور قطعنامه و تحریم بسیار راهگشا بودند.

وی تاکید کرد: بیانات رهبری انعکاس وسیعی در سطح دنیا داشت و عملا سیاست های اصولی نظام در این بخش ها توسط مقام معظم رهبری تبیین شد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000