هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قنبری:

هیچ کشوری جرات حمله به ایران را ندارد

سرویس بین الملل
**سخنگوی فراکسیون خط امام و رهبری مجلس گفت: سوخت‌گذاری در نیروگاه اتمی بوشهر باعث خوشحالی و مسرت همه مردم ایران شده است.
یکشنبه 31 مرداد 1389 ساعت 15:21

"داریوش قنبری" نماینده مردم ایلام در مجلس در گفت گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به  سوخت گذاری نیروگاه بوشهر گفت: راه اندازی این نیروگاه مورد خواست و تقاضای همه ملت ایران است. اگرچه روسها تاکنون خلف وعده های زیادی داشتند؛ اما سوخت گذاری آن در راستای حرکت به جلو تلقی می شود.

وی با اشاره به تهدیدات آمریکایی و رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به ایران در زمان راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر گفت: اگر این کشورها حماقتی داشته و به ایران حمله کنند باید بدانند که در کمترین زمان موجودیت آنان به خطر خواهد افتاد و پاسخ ایران به آنها کوبنده خواهد بود.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس اضافه کرد: رژیم صهیونیستی باید وزن خود را بداند و درک کند که با چه کشور و ملتی روبرو می شود.

قنبری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه این رژیم تفاوت دارد، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی که از حزب الله لبنان و همچنین از مردم غزه شکست خورد بعید است که جرات حمله به ایران را داشته باشد.

وی گفت: اگر آمریکا بخواهد به ایران حمله کند بعنوان کشور ناقض حقوق و قوانین بین الملل شناخته خواهد شد و حیثیت این کشور در عرصه بین المللی بیش از این بر باد خواهد رفت و به همین دلیل بعید است که این کشور هم بخواهد به ایران حمله کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000