انتخابات ریاست جمهوری
1389/05/31 21:03:00
سرویس سیاسی

احمدی‌نژاد: قوانین را به درستی اجرایی می‌کنیم

**محمود احمدی نژاد تاکید کرد: قانون هم باید خوب تصویب شود و هم خوب اجرا شود. شما در مجلس تلاش می‌کنید قانون خوب تصویب کنید، من نیز از طرف دولت قول می‌دهم که قانون را خوب اجرا کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس جمهور در نشست مشترک مجلس و دولت، با اشاره به خیر و برکت های ماه رمضان و آرزوی نزول این خیر آسمانی برای ملت ایران گفت: ما مجلس و دولت را یکپارچه می دانیم، ما یک خانواده ایم با ماموریت واحد برای پیشرفت ایرن.

وی در ادامه سخنان خود بااشاره به اینکه دولت بررسی های لازم برای امکان اجرایی بودن قوانین را قبل از ارائه به مجلس بررسی می کند، گفت: خواهش می کنم دوستان به نظرات کارشناسی دولت توجه بیشتری داشته باشند.

احمدی نژاد با اشاره به موضوع قانون لایحه برنامه پنجم توسعه از نمایندگان خواست شاکله اصلی این لایحه را حفظ کنند تا دولت بتواند در پنج سال آینده آن را به خوبی اجرا کند.

رئیس جمهور با بیان این مطلب که قانون پایه اداره کشور است، گفت: قانون هم باید خوب تصویب شود و هم خوب اجرا شود. شما در مجلس تلاش می کنید قانون خوب تصویب کنید من نیز از طرف دولت قول می دهم که قانون را خوب اجرا کنیم.

وی با بیان این مطلب که اجرای قانون هدفمندی رایانه ها آغاز شده است، گفت: اجرای این قانون آغاز شده است منتهی همه می دانیم بعضی ها نشستند و ستاد درست کردند که با شروع اصلاح قیمت ها هجوم بیاورند و لطمه بزنند.

وی با اشاره به تهدیدهای غرب مبنی بر منزوی کردن ایران گفت: من می خواهم از جانب خودم و شما به عنوان نمایندگان ملت ایران به آنها بگویم ملت ایران صدتا مثل شما را منزوی می کند و به زباله دان تاریخ می سپارد.

وی با تاکید بر اینکه دولت با آگاهی کامل موضوع تحریم را به یک فرصت برای جهش اقتصادی و خودکفایی بدل خواهد کرد، گفت: از فرصت تحریم ها برای ایجاد نظم جدید اقتصادی در سطح بین المللی استفاده خواهیم کرد و هم اکنون نیز با چهل کشور روابط اقتصادی برقرار کرده ایم تا نظام اقتصادی جهان از سلطه استکبار جهانی خلاص شود.

وی در پایان گفت: ما آمادگی داریم ماهی یک بار کمتر یا بیشتر بنشینیم و باهم تعامل کنیم و در هر جلسه یک دستور  کار مشخص بگذاریم و آنقدر تعامل کنیم تا در نهایت هم نظر شویم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet