هدر اصلی
1389/06/01 15:52:00
سرویس فرهنگی
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی:

دولت ابلاغیه بیمه کارگران ساختمانی را اصلاح کند

**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ابلاغیه اخیر دولت در خصوص تغییر بیمه کارگران ساختمانی و شهرداری موجب شده بسیاری از پروژه‌های عمرانی تعطیل شوند.

"جواد صبور" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: افزایش بیمه کارگران ساختمانی موجب شده کارفرمایان بسیاری از واحدها و پروژه های در دست ساخت خود را تعطیل کنند در نتیجه، این اقدام موجب شده درآمدهایی که از صدور  پروانه ساخت حاصل می شود به دلیل افزایش30برابری بیمه کارگران به تعطیلی کشیده شود.
وی خاطرنشان کرد: در کمیسیون اجتماعی مجلس پس از بررسی موارد، مقرر شد با تشکیل کمیته ای تخصصی موضوع بیمه کارگران مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ابلاغیه اخیر دولت در خصوص بیمه کارگران باعث شده بیمه کارگران از یک صدهزار تومان به 3 میلیون تومان افزایش یابد.
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: دولت باید متوجه این موضوع باشد که افزایش 30 برابری چه تبعاتی می تواند در اقتصاد و مباحث عمرانی و ساختمانی بگذارد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهارامیدواری کرد: دولت هرچه سریعتر با بازنگری این ابلاغیه و بازگشت به حالت اولیه بیمه کارگران را اصلاح کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet