خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/06/02 13:36:00
سرویس صحن
کوهی باغ اناری در نطق میان دستور:

پس از گذشت 32 سال ایران با اقتدارترین نظام دنیا است

**نماینده مردم سروستان، کربال و کوار در مجلس شورای اسلامی ۳ اصل دین محوری، ولایت محوری و مردم محوری را عوامل اقتدار، ثبات و عظمت امروز ایران اسلامی دانست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "نصرالله کوهی باغ اناری" در جلسه علنی روز سه شنبه 2 شهریور ماه در نطق میان دستور خود گفت: امروز بعد از گذشت 32 سال ایران اسلامی به لطف خداوند با اقتدارترین و با ثبات‌ترین و با عظمت‌ترین  نظام در دنیا می‌باشد که این میسر با 3 اصل و 3 عامل و اصل اول دین محوری است که پایه و اساس انقلاب اسلامی دین مبین اسلام است.

وی با بیان این که عامل دوم ولایت محوری است که دین محوری بدون ولایت محوری هم ره به جایی نخواهد برد، اظهار کرد: عامل سوم مردم محوری است که حضور همه جانبه مردم متدین ایران اسلامی و فداکاری و ایثارگری مردم در تمام صحنه‌ها باعث ثبات و اقتدار نظام اسلامی است.

وی افزود: امروزه نباید لحظه‌ای غافل شویم که چنانچه به هر یک از این 3 اصل نظام خدشه و لطمه وارد شود ایران اسلامی دچار مشکل و بحران خواهد شد.

نماینده سروستان با اعلام این که استان فارس با حدود 5 میلیون جمعیت یکی از استانهای تعیین کننده در ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: استان فارس در دهه 50 همراه با فرمان امام راحل به خوبی در صحنه بوده و در انقلاب 57 تعداد زیادی شهید در مبارزه با طاغوت تقدیم اسلام نمود.

وی افزود: استان فارس مهد دین و دین‌باوری و ولایتمداری است که روحانیت بزرگ و معظم همچون آیت‌الله العظمی محلاتی، آیت‌الله شهید ربانی شیرازی، آیت‌الله شهید دستغیب و علمای بزرگ دیگر لحظه‌ای از امام و انقلاب و ولایت فاصله نگرفتند تا اجر ثواب خود را با مجاهدت و شهادت به دست آوردند.

وی با بیان این که امروزه نگرانی اصلی دولت و مجلس و نظام برای فارس پهناور همین عدم اشتغال و بیکاری است اظهار کرد: بیشتر اوقات مشاهده می شود که دختران و پسران جوان تحصیلکرده جویای کار با در دست داشتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس باعث خجالت بنده و امثال بنده می‌شوند که می‌طلبد دولت فعال سختکوش دهم و مدیران ارشد استان نسبت به این مهم توجه و برنامه‌ریزی ویژه داشته باشند.

نماینده سروستان در بخش دیگری از نطق خود با اشاره به حوادث رخ داده در این شهرستان خاطرنشان کرد: یک موضوع سیاسی اجتماعی اخیرا و در شبهای اول ماه پربرکت رمضان در شیراز و توسط شخصی شروع شده که موجب جریحه‌دار شدن قلوب مومنین گشته و این حرکت برخواسته از بی‌تقوایی و بی‌بصیرتی است.

وی یادآور شد: قبلا هم چندین بار اینگونه حرکات به توسط همین شخصی پرمدعا رخ داده که متاسفانه حتی در زمان حیات حضرت امام (ره) در دهه شخصت قائله‌ای به وجود آمد که این شخص و اطرافیان ایشان صحنه گردان آن قائله بودند.

عضو کمیسیون کشاورزی ادامه داد: در آن زمان هم قلوب مومنین شیراز و فارس جریحه‌دار شد و هم اکنون به نظر می‌رسد سخنان سخیف و هتاکی‌های این شخص بدون مقدمه و بدون کوچکترین دلیل نسبت به نظام اسلامی و مقامات نظام مطرح شده است که از چند روز قبل تا به حال این هتاکی‌ها مرتبا از رادیو اسرائیل و آمریکا پخش می‌شود.

باغ اناری تصریح کرد: در حال حاضر هر چند این شخص خود را منتسب به شهید آیت‌الله دستغیب می‌داند مردم شریف استان فارس و ایران اسلامی توجه داشته باشند که این شخص نه فرزند شهید دستغیب و نه برادر آن شهید بزرگوار می‌باشد و مردم ولایت‌مدار شیرازو  فارس اینگونه حرکات را به شدت محکوم می‌نمایند و کسانی که بخواهند در هر گوشه‌ای از ایران اسلامی با اینگونه بداخلاقی‌ها و هتاکی‌ها آگاهانه یا ناآگاهانه همراهی نمایند به یقین محکوم به ضدیت نظام و ارزشها خواهند بود.

و در پایان از مسئولین نظام منجمله شورای نگهبان خواست در آینده این افراد را شناسایی و رد صلاحیت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet