هدر اصلی
1389/06/04 13:37:00
سرویس سیاسی
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

نشست‌های مشترک دولت ومجلس به حل سریعتر مشکلات کمک می‌کند

**محمدرضا میرتاج الدینی جلسه اخیر بین دو قوه مقننه و مجریه را در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان ساخت: صحبت های مقام معظم رهبری در نزدیکی و همدلی بین دو قوه بسیار تاثیرگذار بود.

"محمدرضا میرتاج الدینی" معاونت پارلمانی ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با تاکید بر اینکه صحبت های مقام معظم رهبری در نزدیکی و همدلی بین دو قوه بسیار تاثیرگذار بود،اظهار داشت: نشست مشترک دولت و مجلس در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار پربار و موفق بود و دوستان از مجلس و دولت از این جلسه اظهار خوشحالی و رضایت می کردند.

وی افزود: نمایندگان و اعضای هیات دولت در این جلسه تاکید داشتند تا جلسات باید بیشتر و منظم تر به صورت ماهانه برگزار شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه جلسه در یک فضای صمیمی و دوستانه برگزار شد تصریح کرد: بیان نظرات و دیدگاه ها در یک نشست تفاهمی و دوستانه منجر به حل سریعتر و بهتر مشکلات خواهد شد.

میرتاج الدینی گفت: تمامی جلسات و کارگروه های مشترک که تاکنون بین دو قوه تکشیل شده اثر بخش بوده و همه به نتیجه مطلوبی رسیده است.

وی با اشاره به اختلاف افکنی برخی افراد و گروه ها بین دو قوه مجریه و مقننه خاطرنشان ساخت: این افراد کسانی هستند که می خواهند انسجام کشور را از بین ببرند اما با توجه به ظرفیت تفاهمی که بین این دو قوه وجود دارد، مطمئناً این گونه اقدامات تاثیری در تعامل سازنده دو قوه نخواهد داشت.

معاون پارلمانی ریاست جمهورادامه داد:وقتی که دولت و مجلس به موضوعات و مسائل نگاه کارشناسانه دارند هر بحث چالشی را در یک روند قانونی و تفاهمی در کارگروه های مشترک و تخصصی می توان حل کرد و تجربه هم ثابت کرده که این روند همیشه موفق بوده است.

میرتاج الدینی درخصوص وقفه های پیش آمده بین جلسات دو قوه نیز اظهار داشت: تلاش ما این است که جلسات به صورت منظم و در دفعات بیشتری برگزار شود که انشاءالله با هماهنگی بین دو قوه این کار صورت خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet