انتخابات ریاست جمهوری
1387/02/24 13:10:00
سرویس صحن

انتقاد بزرگیان از برخوردهای غیرعرفی نمایندگان دولت نسبت به امضاء کنندگان استیضاح وزیر بازرگانی

احمد بزرگیان از برخوردهای غیرعرفی نمایندگان دولت نسبت به امضاء کنندگان استیضاح وزیر بازرگانی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، احمد بزرگیان طی تذکر آیین نامه ای با استناد به ماده 4 آیین نامه داخلی گفت: طبق این ماده در دو ردیف اول مجلس، رئیس جمهور، معاونان و مشاوران و اعضای شورای نگهبان و هیات وزیران و معاونان امور مجلس و دیگر افراد مجاز به نشستن خواهند بود و افراد مذکور به هیچ وجه مجاز به نشستن در صندلی نمایندگان و یا تردد در محل استقرار نمایندگان نمی باشند.

وی همچنین با اشاره به بند 11 ماده 23 آیین نامه افزود: از صبح شاهد هستیم که برخی از نمایندگان دولت در بین صندلی های نمایندگان رفت و آمد می کنند و با یک رفتار غیر عرفی و بعضا ادبیات غیر عرفی و خارج از نزاکت مجلس با نمایندگانی که استیضاح را امضا کردند برخورد می کنند و متاسفانه به گونه ای شده که بنده به عنوان یک نماینده احساس امنیت شغلی خود را با تهدیداتی که صورت می گیرد از دست داده ام.

بزرگیان خاطرنشان کرد: اگر لازم باشد مواردی را که به عنوان وعده و وعید داده می شود برای این امر افشاء خواهم کرد.

وی ادامه داد: اجازه دهید که مجلس عزت خود را حفظ کند، اجازه دهید نمایندگان بیش از این خوار نشوند و بتوانند برابر قانون از حق خود دفاع کنند.

محمدرضا باهنر نیز که ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده داشت، گفت: ما بارها خواهش کردیم دوستان که به مجلس تشریف می آورند در جای خود بشینند. گاهی همکاران جای دولتی ها می نشینند و گاهی نیز نمایندگان دولت در راهروها قدم می زنند که هر قدر رعایت شود و انضباط جلسه بهتر باشد قاعدتا کارمان بهتر پیش می رود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet