انتخابات ریاست جمهوری
1387/02/24 12:13:00
سرویس صحن

تجمع تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد در مقابل مجلس

جمعی از دانشجویان دانشگاه های آزاد سراسر کشور در اعتراض به انتشار تصویری در سایت الف در مقابل مجلس تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، دانشجویان با در دست داشتن تصاویری از عکسی که اعتقاد داشتند با انتشار آن درسایت الف به دانشجویان دانشگاه آزاد اهانت شده، خواستار معذرت خواهی مسئولین این سایت بودند.

دکتر "رحمت الله بیگدلی" استاد دانشگاه زنجان که در حمایت از دانشجویان در تجمع اعتراض آمیز  آنان شرکت کرده بود، به عنوان سخنگوی تجمع کنندگان گفت: اهانت هایی از سوی برخی افراد و جریان ها صرفا از موضع سیاسی به دانشگاه آزاد می شود و این افراد برخی اختلافات جزیی و شخصی خود را بهانه ای قرار داده اند برای توهین به کلیت دانشگاه آزاد.

وی با اشاره به سخنان رئیس دانشگاه آزاد مبنی بر اینکه اگر حتی قرار بود 10 درصد تعداد دانشجویان دانشگاه آزاد به خارج از کشور برای تحصیل می رفتند نزدیک به 60 میلیارد دلار ارز از کشور خارج می شد، بر اهمیت دانشگاه آزاد تاکید کرد و گفت: افرادی که چنین خدمتی به کشور ارائه کرده اند تحت عناوین مختلف مورد اهانت قرار می گیرند.

گفتنی است، تصاویری که دانشجویان معترض در دست داشتند مربوط به عکسی بود که اگرچه هیچ نوشته ای مبنی بر توهین به دانشجو یا دانشجویان در آنها دیده نمی شد، ولی دانشجویان معتقد بودند محتوای خود عکس در بر دارنده اهانت می باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet