سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی خواستارشد؛

ازهمه راهکارها برای مجازات اهانت‌کنندگان به قرآن استفاده شود

سرویس سیاسی
**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری مجازات اهانت‌کنندگان به قرآن کریم در آمریکا از طریق مجامع اسلامی و بین‌المللی شد و خاطرنشان کرد: به اعتقاد من سازمان‌های بین‌اللملی برای حفظ حیثیت خود هم که شده آمادگی پیگیری این مسئله را دارند.
سه‌شنبه 23 شهریور 1389 ساعت 10:36

"حسین ابراهیمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری مبنی بر پیگیری و مجازات هتاکان به ساحت مقدس قرآن کریم در آمریکا و راهکارهای پیگیری آن، گفت: کشورهای اسلامی در سازمان کنفرانس اسلامی موقعیت خوبی برای پیگیری اهانت‌کنندگان دارند و می توانند با پیگیری‌هایی که انجام می دهند این افراد افراطی را به مجازات اعمال خود برسانند.

نماینده بیرجند و درمیان با اشاره به عضویت بیش از 50 کشوراسلامی در سازمان کنفرانس اسلامی، خاطرنشان کرد: دلیلی ندارد کشورهای اسلامی با این ظرفیت قوی که دارند، نتوانند موضوع مجازات اهانت کنندگان به قرآن کریم را پیگیری کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس تصریح کرد: آمریکا هم چاره ای جز این ندارد که در مقابل بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان تسلیم شده و افراد هتاک به قرآن کریم را دستگیر و مجازات کند.

ابراهیمی با اظهار اینکه اصولا ملت های مسلمان و غیرمسلمان و از جمله کشورهای عضو سازمان غیرمتعهدها اهانت به قرآن کریم را محکوم می کنند، خاطرنشان کرد: در این میان سازمان های بین المللی برای حفظ حیثیت خودشان هم که شده موضوع را پیگیری خواهند کرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: دولت های مسلمان هم باید از همه راهکارها برای مجازات اهانت کنندگان به قرآن کریم استفاده کنند تا از این به بعد کسی جرات اهانت به مقدسات حتی ادیان دیگر نکند.

وی با تاکید بر فعال شدن دیپلماسی پارلمانی و دولتی کشورهای اسلامی، خاطرنشان کرد: به اعتقاد من سازمان های بین المللی در کل آمادگی این را دارند که موضوع اهانت به قرآن کریم را پیگیری کرده و عاملان آنرا به مجازات برسانند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000