هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کارکنان کتابخانه مجلس هتک حرمت قرآن را محکوم کردند

سرویس فرهنگی
**کارکنان کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم کردند.
چهارشنبه 24 شهریور 1389 ساعت 07:39

در این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

وَ السَّلامُ عَلَیَّ یَومَ وُلِدتُ وَ یَومَ اَموتُ وَ یَومَ اُبعَثُ حَیًّا  ذالِکَ عیسَی ابنُ مَریَمَ قَولَ الحَقِّ الَّذی فیهِ یَمتَرونَ

سلام خدا بر من است روزی که به دنیا آمدم و روزی که از جهان بروم و روزی که دوباره زنده برانگیخته شوم. این عیسی بن مریم است، گفتار درستی که مردم در آن دچار شک و تردید شدند. (سوره مریم، آیات 32 و 33)

آیات بالا تنها گوشه‌ای از پاکی، عظمت و بزرگی حضرت عیسی و مادر گرامی‌شان و دیگر فرستادگان الهی - سلام الله علیهم - است که در قرآن کریم - کتاب آسمانی مسلمانان و آخرین معجزه جاودان- آمده است.

با این وجود گروهی از مسیحیان محافظه‌کار و افراطی در اقدامی موهن، برخی از صفحات قرآن را در مقابل کاخ سفید پاره کردند و آتش زدند. چنین اقدام وقیحی نه با روح ادیان الهی و دین حنیف ابراهیمی سازگار است و نه با عقل و خرد سلیم انسانی.

ما کارکنان کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از همه‌ مسلمانان جهت خویشتن‌داری و انجام اقدامات فرهنگی علیه این عمل زشت، انزجار و تأسف شدیدمان را از اقدام عده‌ای ضد ‌مسیح از خدا بی‌خبر اعلام می‌داریم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000