خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1386/05/10 15:49:00
سرویس کمیسیون ها

وزیر بازرگانی جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون اقتصادی حضور یافت

دلخوش گفت: در جلسه کمیسیون وزیر بازرگانی جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون حاضر شد و به سوالات نمایندگان در خصوص تجارت و بازرگانی و واردات بی رویه برنج و شکر و حمایت از بخش‌های مصرف کننده و نیازهای ضروری مردم پاسخ داد.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، سید کاظم دلخوش در خصوص جلسه روز سه شنبه کمیسیون اقتصادی گفت: در این جلسه به بررسی نقش تعاون در اجرای اصل 44 قانون اساسی و سیاست‌ها و دیدگاه‌های کمیسیون و اعضا پرداخته شد.

وی گفت: در خصوص حقوق حقه تعاون اعضای تعاونی‌ها در سیاست‌های ابلاغی و رسیدن برای تحقق اهداف اقتصادی با توجه به فرمایشات رهبری بحث مفصلی انجام گرفت.

دلخوش گفت: در جلسه کمیسیون وزیر بازرگانی جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون حاضر شد و به سوالات فهیمی، نعمت زاده، دهقان و دیگر نمایندگان در خصوص تجارت و بازرگانی و واردات بی رویه برنج و شکر و حمایت از بخش‌های مصرف کننده و نیازهای ضروری مردم پاسخ داد.

وی گفت: در این خصوص بعضی از نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

دلخوش افزود:همچنین در این جلسه مدیریت صندوق مهر رضا (ع) گزارشی از عملکرد این صندوق در خصوص مدیریت صندوق، روند کاری، تسهیلات و واجد شرایط بودن افرادی که می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند ارائه کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet