شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرمی‌راد:

دولت آمریکا مسئول هتک حرمت کتاب مقدس مسلمانان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، دولت آمریکا را مسئول هتک حرمت کتاب مقدس مسلمانان دانست.
جمعه 26 شهریور 1389 ساعت 15:04

محمد کرمی‌راد در گفتگو با فارس با اشاره به هتاکی اخیر صهیونیست ها در سایه تامین امنیت پلیسی آمریکا نسبت به قرآن کریم، گفت: پیروی روسای جمهور فعلی و قبلی آمریکا ازتئوری‌های افرادی مانند هانتیگتون که بحث برخورد تمدن‌ها را مطرح کردند منجر به اقدام برخی از عوامل سست عنصری شد که در مقابل ادیان الهی و بخصوص کتاب غنی قرآن، آخرین فرستاده الهی دست به اهانت زده و خشم مسلمانان جهان را برانگیزند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی حرکت خودجوش مسلمانان در محکومیت این حرکت را ستود و اظهار داشت: این هتاکی باعث اتحاد بیشتر مسلمانان جهان شده و موجب پدید آمدن نقطه عطفی جهت مقابله جهان اسلام و جهان کفر شده است.

وی موضع‌گیری ضعیف برخی از کشورهای اسلامی را مایه تاسف دانست و گفت: امیدوارم این حرکت موجب بیداری برخی از دولت‌هایی شود که همچنان سرتا پا تسلیم آمریکا هستند و به گونه‌ای دیگر از استکبار جهانی حساب می‌برند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، دولت آمریکا را مسئول این جنایت دانست و خاطرنشان‌کرد: محکومیت هایی که اکنون در قالب راهپیمایی و یا صدور بیانیه انجام می‌شود کفایت نکرده و باید اقدامات پیشگیرانه و عملی در این مورد به اجرا گذاشته شود تا درس عبرتی برای غربی‌ها بوده و آنان را از انجام حرکات مشابه پشیمان کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000