هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی:

تجدیدنظر در لایحه‌ برنامه‌ پنجم منوط به نظر اعضای کمیسیون تلفیق است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**محمدحسین فرهنگی با تاکید بر این‌که تجدیدنظر در لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم منوط به نظر اعضای کمیسیون تلفیق است، اظهار کرد: در صورت تشکیل جلسه‌ی کمیسیون تلفیق قبل از مهر ماه، انتظار می‌رود رسیدگی به این لایحه در هفته دوم یا سوم این ماه در صحن علنی امکان‌پذیر شود.
شنبه 27 شهریور 1389 ساعت 17:47

این عضو هیات رییسه‌ی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تعیین اعضای کارگروه مشترک بین دولت و مجلس برای بررسی تغییرات لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم و انجام مذاکراتی با برخی از اعضای هیات رییسه‌ی کمیسیون تلفیق، گفت: با توجه به تشکیل جلسه‌ی کمیسیون تلفیق در روزهای آینده انتظار می‌رود جمع‌بندی نهایی در مورد این مذاکرات به کمیسیون اعلام شود.

فرهنگی ادامه داد: در صورت موافقت اعضای کمیسیون تلفیق، بررسی لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم در دستور کار کمیسیون قرار می‌گیرد.

این عضو کمیسیون تلفیق مجلس، با بیان این‌که طبق آیین‌نامه‌ی داخلی کمیسیون تلفیق، ساز و کاری برای تجدیدنظر در تصمیمات اتخاذ شده در مورد لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم وجود دارد، توضیح داد: در صورت نهایی شدن و موافقت اعضای کمیسیون تلفیق، امکان تجدیدنظر در لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم به وجود می‌آید.

فرهنگی با تاکید بر این‌که تجدیدنظر در لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم منوط به تصمیم کمیسیون تلفیق است، گفت: مطمئنا پس از نهایی شدن گزارش کمیسیون تلفیق، این گزارش در صحن علنی مطرح می‌شود.

وی در پایان گفت: در صورتی که کمیسیون تلفیق قبل از مهرماه تشکیل جلسه دهد احتمال می‌رود هفته دوم یا سوم مهر ماه رسیدگی به لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم در صحن علنی امکان‌پذیر شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000