Icana.ir
fa

رئیس‌جمهور با استفاده از تریبون‌های بین‌المللی مواضع جمهوری‌اسلامی را تبیین ‌کند

**عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: رئیس‌جمهور با استفاده از تریبون‌های بین‌المللی می‌تواند در خصوص آخرین مواضع جمهوری اسلامی در کشور، اقدامات صلح‌آمیز هسته‌ای، اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و دیدگاه ادیان مختلف نسبت به این موضوع صحبت کند.9/19/2010 9:23:00 AM9/19/2010 9:23:00 AMIcana00 Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
سبحانی‌نیا:

رئیس‌جمهور با استفاده از تریبون‌های بین‌المللی مواضع جمهوری‌اسلامی را تبیین ‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: رئیس‌جمهور با استفاده از تریبون‌های بین‌المللی می‌تواند در خصوص آخرین مواضع جمهوری اسلامی در کشور، اقدامات صلح‌آمیز هسته‌ای، اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و دیدگاه ادیان مختلف نسبت به این موضوع صحبت کند.
یکشنبه 28 شهریور 1389 ساعت 09:23

حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به نیویورک، اظهار داشت: یکی از اقدامات خوبی که در دولت نهم و دهم دنبال شده، استفاده از همین فرصت‌ها و تریبون‌های بین‌المللی بخصوص تریبون مجمع عمومی سازمان ملل و حضور در مصاحبه‌ها و گفت‌وگوهای حاشیه این اجلاس است.

وی افزود: علیرغم اینکه معمولا سفر رئیس‌جمهور با فضاسازی‌های گسترده‌ای همراه است ولی تاکنون این سفرها خوب بوده و توانسته در تبیین مواضع انقلاب اسلامی مؤثر باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: این سفرها همچنین در استحکام مواضع اصلی جمهوری اسلامی در مسائل هسته‌ای مؤثر است و باعث می‌شود روند صلح‌آمیز هسته‌ای با قوت استمرار پیدا کند.

سبحانی‌نیا در ادامه به خبرنگار فارس گفت: سفر امسال رئیس‌جمهور به نیویورک در شرایطی است که از یکسو بحث تحریم‌ها، قطعنامه 1929 و فشارهای مختلف بر ایران مطرح است و از سوی دیگر با مسائلی از جمله فضاسازی‌هایی به بهانه 11 سپتامبر، موضع‌گیری کشیش جاه‌طلب آمریکایی و اقدام به قرآن سوزی توسط برخی از افراد در مناطقی از آمریکا مواجه هستیم لذا رئیس‌جمهور در این سفر قطعا به این مسائل می‌پردازد.

نماینده نیشابور ادامه داد: رئیس‌جمهور در این سفر می‌تواند با استفاده از تریبون مجمع عمومی سازمان ملل در خصوص آخرین مواضع جمهوری اسلامی در کشور، اقدامات صلح‌آمیز هسته‌ای تا این مرحله و همچنین در خصوص اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و دیدگاه ادیان مختلف نسبت به این موضوع و شعارهای دروغین آنها در خصوص ادیان و مذاهب و حقوق بشر، صحبت کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: احمدی‌نژاد در این سفر با سخنرانی خود می‌تواند جمهوری اسلامی ایران را طوری معرفی کند که می‌تواند بامنطق از فرصت‌ها برای تبیین مواضع خود استفاده کند.

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC