هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوثری:

رئیس‌جمهور به خوبی صدای ایران را به گوش جهانیان می‌رساند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه بیان نظرات جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: رییس جمهور تا کنون به خوبی از این موقعیت استفاده کرده و صدای ایران را به گوش جهانیان رسانده است.
شنبه 27 شهریور 1389 ساعت 12:18

اسماعیل کوثری در گفت و گو با ایرنا ، اظهار داشت: برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل موقعیتی برای همه کشورها و سران آنهاست تا بتوانند مطالب خود را به جهانیان ارائه دهند.

وی افزود: رسانه هایی که در دست صهیونیست ها قرار دارند اجازه نمی دهند حقایق به گوش ملت های جهان برسد بنابراین ملتهای آزاده جهان می توانند از این موقعیت برای رساندن حقایق به مردم جهان استفاده کنند.

نماینده مردم تهران اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، گزارشات غیرمنصفانه آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران و ضرورت تغییر ساختار سازمان ملل متحد را از جمله مهمترین موضوعاتی برشمرد که رییس جمهور می تواند در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد عنوان کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین تاکید کرد: دوران زورگویی و چپاول ملت ها که توسط ابرقدرت ها صورت می گرفت، پایان یافته و دوران بصیرت و آگاهی ملت ها آغاز شده است.

کوثری سخنرانی رییس جمهور را برای کشورهایی که می خواهند مستقل باشند ، بسیار موثر خواند و گفت: امروز مشاهده می کنیم که بسیاری از کشورهای جهان به دنبال دستیابی به استقلال هستند به گونه ای که مشاهده می شود که احمدی نژاد را به دلیل سخنان استکبارستیزانه تشویق می کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000