شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌نیا:

مجامع استانی برای معرفی نماینده به فراکسیون اصولگرایان منتظر اعلام این شورا هستند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: برای معرفی اعضای جدید شورای مرکزی مجامع استانی به هیات رییسه‌ی فراکسیون اصولگرایان، شورای مرکزی فعلی باید به این مجامع اعلام مجدد کند که هنوز این اتفاق نیفتاده است.
یکشنبه 28 شهریور 1389 ساعت 14:16

حسین سبحانی‌نیا عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طی پروسه‌ی انتخاب شورای مرکزی و هیات رییسه‌ی فراکسیون اصولگرایان مجلس، خاطرنشان کرد که ما منتظر اعلام شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان هستیم تا منتخبین استانی خود را برای عضویت در شورای مرکزی این فراکسیون معرفی کنیم.

سبحانی‌نیا با بیان این‌که تا کنون تقریبا تنها تعداد معدودی از مجامع استانی اعضای منتخب خود را به شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان معرفی کرده‌اند، گفت: احتمالا ادامه‌ی این پروسه به شروع کار مجلس و اتمام تعطیلات برمی‌گردد.

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به این‌که با اعلام شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان، این مجمع دو عضو جدید خود را معرفی خواهد کرد، در عین حال یادآور شد که مجلس از سوم مهرماه کار خود را آغاز می‌کند و تا 17 مهرماه هم پروسه‌ی انتخاب اعضای شورای مرکزی و هیات رییسه‌ی فراکسیون اصولگرایان مجلس طی خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000