آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان:

اقتدار رزمندگان نیروی زمینی سپاه بار دیگر رخ‌نمایی کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان گفت: با آزادی شش گروگان از دست اشرار توسط رزمندگان قرارگاه قدس، اقتدار رزمندگان نیروی زمینی سپاه بار دیگر رخ نمایی کرد.
دوشنبه 29 شهریور 1389 ساعت 10:10

حسین علی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: خوشبختانه با عملیات به موقع رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اقدامات گروهک تروریستی جنایتکار موسوم به ریگی ناکام ماند و زمینه هر گونه کارشکنی و اقدامات مخفیانه آنها را در‌آینده متلاشی ساخت.

وی با اشاره به عملیات پیچیده اطلاعاتی و کمین موفق رزمندگان قرارگاه قدس تصریح کرد: آزادی گروگان ها با عملیات پیچیده اطلاعاتی نیروی زمینی سپاه نشانه بارزی از افزایش ضریب ایمنی منطقه سیستان و بلوچستان است و به طور حتم این استحکام امنیتی از عملیات تروریستی در این منطقه جلوگیری خواهد کرد.

شهریاری با اشاره به اقتدار نیروی امنیتی در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از دیگرعوامل تأثیرگذار در ‌آزادی گروگان ها از دست اشرار  را می توان تلاش مضاعف نیروهای امنیتی درسیستان و بلوچستان دانست.

وی با اشاره به هدف گروهک تروریستی در منطقه سیستان و بلوچستان اذعان داشت: گروهک تروریستی با هدف ایجاد رعب و وحشت و اخاذی و تفرقه انگیزی در منطقه به گروگان گیری پرداخت اما خوشبختانه وحدت و یکپارچگی مردم سیستان و بلوچستان و قدرت بلامنازع نیروی زمینی سپاه اهداف شوم آنها را در نطفه خفه ساخت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000