شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکرمی با تاکید بر فصل‌الخطاب بودن فرمایشات رهبر انقلاب:

مقام معظم رهبری مجلس را در راس امور می‌دانند

سرویس سیاسی
**نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهوری مبنی بر در راس نبودن مجلس، تاکیدکرد: این‌گونه صحبت‌ها نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه باعث اتلاف وقت و نیرو نیز می‌شود.
سه‌شنبه 30 شهریور 1389 ساعت 11:04

"سیدرضا اکرمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیان این مطلب که رئیس جمهور با چه انگیزه‌ای چنین صحبت‌هاییرا مطرح کرده اند، اظهار داشت: اینکه آقای رئیس جمهور در آستانه هفته دفاع مقدس چنین صحبت‌هایی می‌کنند؛ هیچ مشکلی از جامعه را حل نمی‌کند و تنها به مشکلات دیگر می افزاید.

وی با بیان اینکه ما باید طبق قانون اساسی و فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کنیم گفت: طبق قانون اساسی مرجع تفسیر قوانین، شورای نگهبان و مرجع تفسیر قوانین عادی مجلس شورای اسلامی است که اختلافات این 2 گروه در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی می‌شود.

اکرمی افزود: همچنین منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری در این رابطه قابل استناد است که مجلس را مانند امام (ره) در راس امور قرار دادند که همین امر برای ما فصل‌الخطاب است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، با اشاره به اینکه هر بحث و نظری جا و مکان مخصوص به خود را دارد، تصریح کرد: جای مباحث نظری در شبکه خبر و یا روزنامه‌ها نیست؛ بلکه مکانی به عنوان مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌های برای این‌گونه مباحث در نظر گرفته شده است. در غیر این صورت هر فردی می‌تواند قانون را به تعبیر خود تفسیر کند.

وی تاکید کرد: مفسر قانون اساسی فقط شورای عالی نگهبان است و اینکه چه کسی در راس امور باشد دردی از دردهای مردم دوا نخواهد کرد. پس بهتر است به جای بیان چنین مسائلی به فکر چاره‌ای برای حل مشکلات جامعه باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000