هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عماد حسینی تاکید کرد:

نباید برخلاف رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران موضع‌گیری کرد

سرویس سیاسی
**نماینده مردم قروه در مجلس گفت: با بیان اینکه مجلس دیگر در راس امور نیست، اعتماد مردم از خانه ملت سلب می‌شود.
سه‌شنبه 30 شهریور 1389 ساعت 17:18

"عماد حسینی" نماینده قروه در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه اظهارات اخیر احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه مجلس دیگر در راس امور نیست، خاطرنشان کرد: اینکه رییس جمهور بر خلاف سخنان امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب سخنرانی کند و بگوید مجلس دیگر در راس امور نیست، مطلوب نیست.

وی با تاکید بر ضرورت برخورد جدی با اینگونه اظهار نظرها، گفت: مقام معظم رهبری در راس تمام امور کشور قرار دارند، اگر ایشان در این باره رهنمودهایی داشتند برای تمام مردم و مجلس قابل پذیرش بود، اما رییس جمهور چنین جایگاهی ندارد.

حسینی با اشاره به اینکه تبعات این صحبت رییس جمهور بسیار خطرناک است،تصریح کرد: اینجانب با فکر اینکه در کشور مردم سالاری و دموکراسی حاکم است وارد مجلس شده ام، اما این صحبت و اینکه مجلس دیگر در راس امور نیست تمام ذهنیت نمانیدگان مجلس و مردم را خراب کرد.

وی تاکید کرد: اگر رییس جمهور با برخی از نمایندگان مشکل دارد نباید آن را به تمام مجلس تعمیم دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امیدوارم رییس جمهور جهت حفظ نظام و رفع مشکلات در کشور صحبت خود را اصلاح کند، گفت: پیش از این هم رییس جمهور صحبت‌ها و کارهایی انجام داده که بعدها آن را اصلاح کرده است، امیدواریم این بار هم نسبت به اصلاح این بخش صحبت‌هایش اقدام کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000