هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

حضور چشمگیر مرکز اسناد مجلس در همایش‌های علمی

سرویس فرهنگی
**رئیس مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی در همایشهای علمی و تاریخی اسناد برگزار شده طی دو سال گذشته در سراسر کشور نسبت به سال‌های اخیر حضور بی‌سابقه‌ای داشته است.
چهارشنبه 31 شهریور 1389 ساعت 12:14

"علی ططری" با بیان این مطلب که این حضور هم به صورت اجرایی بوده و هم علمی گفت: شهریور ماه مصادف بود با دومین سال حضور دکتر جعفریان در کتابخانه مجلس شورای اسلامی، علاوه بر تحولات وسیعی که در حوزه فهرست‌نویسی، چاپ و انتشار اسناد و حذف محدودیت‌های دسترسی به اسناد رخ داده است؛ مرکز اسناد عملاً از 4 واحد به 9 واحد مجزا توسعه پیدا کرد، در کنار این اقدامات اتفاق دیگری که شایان توجه است، حضور مرکز اسناد در همایش های علمی و تاریخی دو سال گذشته است.

ططری تصریح کرد: هر چند تا پیش از این مجموعه کتابخانه و مرکز اسناد در همایش‌ها و نمایشگاه‌هایی شرکت می‌کردند؛ اما در دو سال گذشته انسجام و نظمی به این وضعیت داده شده و علاوه بر حضور فیزیکی مجموعه همکاران در قالب کارهای اجرایی، حضور علمی هم پررنگ شده است. در اغلب همایشهای برگزار شده در حوزه اسناد و تاریخ؛ مجموعه کارشناسان مرکز حضور فعال و بی نظیر خود را با سخنرانی‌های علمی و ارائه مقاله نشان داده‌اند.

وی با بیان این مطلب که حضور در همایش‌های علمی و تاریخی چشم‌اندازهای وسیعی را در برابر محققان و کارشناسان مرکزی نمایان می‌کند و تلاش برای تحقیق و توسعه بیشتر را به وجود می‌آورد، گفت: با توجه به نظر مثبتی که ریاست کتابخانه، موزه و مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای دارند، این روند در آینده نیز توسعه خواهد یافت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000