شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون فرهنگی:

مدیریت مشترک جهانی باید براساس اصول اخلاقی شکل گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی پیشنهاد رییس جمهوری در سازمان ملل برای نامگذاری دهه دوم قرن 21 به 'دهه مدیریت مشترک جهانی' را بسیار خوب و موثر دانست و گفت: مدیریت مشترک جهانی با تلاش تمامی کشورهای باید بر اساس اصول اخلاق شکل بگیرد.
چهارشنبه 31 شهریور 1389 ساعت 15:22

سید رضا اکرمی در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: مردم جهان از موضوع های مختلفی بویژه قانون گریزی رنج می برند که در سازمان ملل و مجامع بین المللی به وفور مشاهده می شود.

وی افزود: برخی سازمان ها و نهادهای بین المللی قوانینی را که به نفع آنها باشد اجرا می کنند و درخصوص قوانینی که به نفع دیگران باشد، بهانه تراشی می کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با ابراز تاسف از مستقل نبودن مدیریت بین المللی، گفت: این مدیریت حریت و شجاعت ندارد و وابسته و اسیر دیگران است که به نفع سلطه گران عمل می کند.

اکرمی با تاکید بر اینکه رعایت اصول اخلاقی باید در جوامع بین المللی ارزشمند باشد، تصریح کرد که کشورهای قدرتمند جهان به جای اینکه دست کشورهای عقب مانده را بگیرند، بر سر آنان می کوبند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم افزود: تمامی کشورها باید اقدام اساسی در این زمینه انجام دهند تا شاهد حاکم شدن اخلاق بر مدیریت بین المللی باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000