سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نماینده رودسر نسبت به عدم رعایت ترتیب دستور جلسه امروز مجلس تذکر داد

سرویس صحن
عباسی خطاب به رئیس مجلس گفت: جنابعالی و هیات رئیسه وظیفه دارید تا لحظه آخر مجلس هفتم آیین نامه را به خوبی اجرا کنید و طرح ها را هم به ترتیب آن چیزی که اول هفته اعلام می کنید بررسی کنید.
چهارشنبه 1 خرداد 1387 ساعت 10:55

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اسدالله عباسی در جلسه علنی روز چهارشنبه طی یک تذکر آیین نامه ای ادامه داد:متاسفانه امروز شاهد بودیم که بسیاری از دستورات را خارج کردید و بعضی دستورات دیگر را جایگزین کردید، در حالی که هیچ کدام از آنها به صورت مکتوب به دست نمایندگان نرسیده بود.

وی افزود: در ارتباط با بررسی سوالات نمایندگان همانطور که تحقیق و تفحص جزء اهرم های نظارتی است سوالات نمایندگان هم همینگونه است اما ما شاهد هستیم در سه چهار ماه اخیر سوالات نمایندگان یا کمتر شده یا سوالاتی در دستور درج می شود که نمایندگان از وزرا سوال نمی کنند و این امر باعث شده تا بعضی از وزرا در کار خودشان کم کاری و سهل انگاری کنند و سوال ما طرح نشود.

نماینده رودسر متذکر شد: دو هفته هست که طرح استیضاح وزیر بازرگانی در دستور قرار دارد و هیچ اقدام عملی و صحیح انجام نمی شود، اگر این طرح از دستور خارج شده بود دیگر نیازی نبود که در دستور شماره 4 اعلام شود.

حدادعادل در پاسخ گفت: به موقع توضیح می دهم ولی مطمئن باشید کاری خلاف آیین نامه نمی کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار